Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác,10. es (én 9....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác,10. es (én 9. es) és eléggé bejön de szerintem azt sem tudja, hogy létezem. Facebookon nem akarok írni neki, mert az milyen már. Hogy tudnék vele jóba lenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Facen tenyleg ne!Ha egy suliba jartok akkor ott,vagy derisd ki hova jar bulizni es menj oda te is!
2014. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, bejelölni bejelölheted, hátha ő ír rád magától.

esetleg menj oda hozzá, kérj tőle egy zsepit, mondjuk amikor társaságban van és akkor ne konkrétan hozzá menj, de mondjuk közben rá nézz. Ha bejössz neki, akkor utána szerintem lépni fog.

2014. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Facen már bejelöltem rég.ma lesz bál,esetleg ott valamit?
2014. febr. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!