Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen. Mindegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen. Mindegy a nemed is korod is. Nemtom mi vaaan. Ide muszály kérdőjelet rakni?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy régebben szerelmet vallott nekem az uncsim. Ő fiú, én lány. Még kicsik voltunk, de megmondta, hogy szerelmes belém. Ő idősebb nálam 3(!) évvel. És én meg mikor nagyobb lettem, megmondtam neki, hogy kicsik voltunk, meg hogy amúgyis uncsik vagyunk. Nem vagyok belé szerelmes. Aztán mostanában meg mikor jön, gyorsabban ver a szívem, és izzadok. De NEM!!! vagyok belé szerelmes. Ez mit jelent?
2014. febr. 7. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívbetegsége lehet. Magas vérnyomás
2014. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Kisebbséghez tartoztok?
2014. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a MUSZÁJ PONTOS J-VEL ÍRANDÓ.
2014. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tartozol neki?
2014. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak idegi eredetű, mert attól tartasz, megpróbál behálózni megint.
2014. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem és a testi vonzalom két külön dolog . Egyszer egy bölcs ember mondta : " a 14-18 éves fiúk mindent megakarnak ....ni ami él és mozog " - te is csak így vagy vele hidd el nekem :P
2014. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vérfertőzzél bazzz+
2014. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!