Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is cuki/nem cuki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is cuki/nem cuki?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sok elálló fülű és malacorrú embert láttam már.

Miért van az hogy a fiúk cukik elálló fülekkel vagy malacka orral a lányok viszont visszataszítóak? Tudtok ellenpéldákat?


2014. febr. 7. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pasi mitől cuki (uhh mindjárt hányok) az eláló fültől?
2014. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem cuki egyik nemben sem, kis orr az bejön, de sztem nem erre gondolsz
2014. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy konkrétan az elálló fül vagy a malacorr a cuki. Hanem hogy akiket én láttam azok milyenek voltak ilyen tulajdonsággal.
2014. febr. 7. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
hat nem tudom honnan veszed hogy fiuknak cuki?undorito!
2014. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem lány vagy. XD Amúgy én ilyen elálló fülű vaskos orrú gyerek vagyok, és tényleg több lány is nevezett már cukinak. Eddig azt hittem vakok, de lehet tényleg helyesnek láttak páran. XD
2014. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!