Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a férfiak, ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a férfiak, ha pl megkötik a kezüket vagy csak fekszenek és a nő meg azt csinál amit akar?

Figyelt kérdés
Hajjal cirógatni a mellkast , az kellemes ?

2014. febr. 7. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, fordítva jobb.
2014. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen és igen.
2014. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. A fogdában töltött időket juttatja az eszembe.
2014. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Párom nem szereti :( pedig én úúgy kényeztetném, miközben kivan kötözve.
2014. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan élvezném ezt!
2014. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk kikötni lehet kicsit dúrvább , én esetleg a két csuklóját kötözném össze és a feje felett lennének a kezei vagy ha ül , akkor ráülnék a kezeit kétoldalt felemelném és lefognám egyenként a kezeimmel .


Valahogy az olyan izgató , hogy uralhatnám a férfit , ő meg hagyná , akkor is ha ő az erősebb .

2014. febr. 7. 23:42
 7/11 anonim ***** válasza:
nemkösz
2014. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aki nem szereti vagy szeretné , miért nem ?
2014. febr. 8. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

minden ferfi mas, es meg olyannal is talalkoztam, aki nem szerette ha szajjal kenyeztetem, eloszor azt hittem beteg, aztan belattam, hogy nem vagyunk egyformak... imadott kefelni, de a cumit nem szerette


en eddig olyan pasikkal voltam akik imadtak a lekotozos dolgot, de nem az elso alkalommal, csak mikor mar ismertuk egymast elegge... az elejen szeretnek fogdosni es lekotott kezzel ez igen nehez :)

2014. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem mindjárt gondoltam ,hanem mikor már volt pár alkalom . Persze mindenki más .


Annyira zsákbamacska ,hogy ki milyen . Jó lenne egy közép út , egy olyan valaki aki szereti gyengéden is de ,ha kérem meghúzza a hajam és vadul egy kicsit . Meg engedi azt is ,hogy én legyek a főnök néha .


Jó annak aki olyannal van akivel egyeznek az igényeik .

2014. febr. 8. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!