Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha csak megakartatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak megakartatok fektetni valakit, mivel érte (érhetné) el nálatok, hogy megváltoztassátok a véleményeteket és hosszú távra tervezzetek vele?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi vonzódik hozzám, hogyan érhetem el, hogy elkezdje azt érezni, hogy hosszú távon rám van szüksége?

2014. febr. 8. 01:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok megkeseredett egyébként.
2014. febr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Fél éven belül ne feküdj le vele! Ne színészkedj, légy önmagad, és ne akarjál mindenben, mindenáron megfelelni neki. De légy vele kedves, éreztesd vele, hogy szereted, igyad szavait. De fél éven belül ne feküdj le vele. Ha így nem sikerül megtartanod, akkor csak egy numerát lát benned, és azonnal kirúgna, amint megvoltál neki. Ha hamar beadod a derekadat, az azt jelenti, hogy könnyűvérű vagy, és feleségnek nem ilyet akarunk. Ha a böjt ideje alatt szakít veled, akkor ne bánd, mert sehogy sem tudnád megtartani, és még az is kiderülhet, hogy nem is akarnád.
2014. febr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Elég kétséges, hogy ez lehetséges. Amennyiben csak külsőleg, szexuálisan kelted fel az érdeklődését, úgy nem fog hosszú távra tervezni soha.

Azt, hogy kivel lehet tényleg hosszú távra tervezni érezni lehet az első pár személyes beszélgetés alkalmával, közhelyesen szólva erre mondják, hogy működnie kell a kémiának.

Ha ez nincs akkor csak szenvedés lesz az egész kapcsolat, így te se kínozd magad ilyenekkel.


Tehát, ha nem adod oda magad azzal nem fogod elérni, hogy beléd szeret, sokkal valószínűbb, hogy keres mást. Tudod van olyan madár ami nem bírja a kalitkát. :)

2014. febr. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem adja oda magát, csak azt tudja elkerülni, hogy numera legyen. Viszont ha kitart akkor többre kell neki.
2014. febr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A fiúk többsége első alkalommal bepróbálkozik, hátha összejön egy kis hancúr. Ha igen, ritkán akarnak többet, hacsak nem tudtál olyan maradandó élményt nyújtani, ami teljesen lehengerelte, és nem csak testileg, de érzelmileg is nyomot hagyott benne. Ha viszont átváltasz jégkirálynőbe, megzavarodik. A rövid ismeretség pedig nem mindig elég ahhoz, hogy lássa, miért is lenne érdemes harcolnia. Ezért a legjobb megoldás, ha titokzatos maradsz és csábító, és határokat állítasz, amiket tudtára is hozhatsz, és ki is tartasz saját elhatározásod mellett. Tetszeni fog neki a kihívás.
2014. febr. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jó recept erre nincs. Ismerkedtek, ágyjelenet és vagy kialakul az érzelmi kötelék, vagy nem. Lehet, ha jobban megismered, neki lesznek olyan hülyeségei, hogy később hallani sem akarsz róla. Én pl a bnőmel egy hosszú tényleges barátság után jöttem össze /1 év/ nem tetszett igazán, de a jó tulajdonságai kompenzálták a külsőségeit. Nekem a No1 helyen a bizalom áll, ha egy lányban megbízhatok, engem az tud levenni a lábamról.
2014. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Meg akart fektetni, mondtam, hogy bocs, én kapcsolatot akarok. Eljátszottuk ezt nem egyszer, mindig erre jutottunk. Majd már elegem volt, mondtam, hogy tetszik, de akkor hagyjuk inkább. Benyögte, hogy lehet velem akarna kapcsolatot is. Majd elkezdett teperni.

Végülis szarul sült el a dolog, de az elutasítás miatt megindult a vadászösztön benne.

2014. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Baromság hogy fél évig ne add oda magad.

Én bármilyen komolyan tervezek egy lánnyal, ha ezt csinálná kidobnám.

Ezeket a játszmákat hagyjuk meg a 15 éveseknek.

2014. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

# 17/18 Mintha én írtam volna. Csak én most vagyok abban a fázisban, hogy elegem lett, mondtam, hogy hagyjuk. És most teper, de hogy mit akar, még mindig nem mondja.. annyit mond, jól érzi magát velem stb. Köszönöm szépen a határozott választ, okosabb lettem! :D


Kérdező: Én ugyanebben a helyzetben vagyok, lett volna rá lehetőségem, hogy odaadjam magam, de nem tettem meg, van bennem tartás. Voltak kisebb mosolyszünetek, mert Ő nem azt szerette volna, mint én, kapcsolatot, de most azt vettem észre, nem nagyon foglalkozom vele, hogy nagyon teper. Ez totál egyénfüggő. Valakiben ilyenkor tényleg megindul a vadászösztön, de van aki ott hagy és keres mást.

2014. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű pedig.

1. szabály lopd be magad a tudatalattijába. ezalatt azt értem hogy add önmagad és ha lehetséges köztetek több akkor belédszeret. ha pedig nem akkor felesleges minden mert egyszerűen te hiába szeretnéd őt egyszerűen nem vonza a te személyiséged, azaz te, max csak a tested.

2. szabály nem mondom hogy ne feküdj le vele x ideig mert alkalom függő de ne is add oda magad 1 szóra, kissé éheztesd ki. inkább eleinte ne maximum csak ha nagyon érzéki és romantikus helyzetben találjátok magatokat.

3. éreztesd vele finoman hogy el tudnál vele képzelni kapcsolatot a továbbiakban stb.stb. de ne nyomulj rá és ne erőltesd ki.

4. figyeld a reakciójit. ha pl mesélsz valamint és a válasz rá csak "aha" "persze" stb.. szóval tő mondatok nagyon gyakran (szóval azt érzed hogy untatod de többször is több beszélgetés alkalmával) akkor veszett ügy mert nem fog veled összejönni, vagy ha igen akkoris csak a testedért nem szerelemből. vagy másik hogy ha beszéltek akkor ő kezdeményezi e a beszélgetést(pl ő megy oda, ő hív el ide-oda, ő ír rád) általában akkor érdeklődik.ja és nézd meg mennyire aggódik, mennyire segítőkész, ill. mennyire lehet rá számítani hogy ha bajod vagy problémád van. pl ha írtok és mondod hogy szarul vagy mert nagyon fáj a hasad/fejed akármid akkor látod mennyire aggodik érted vagy törődik veled.

remélem segítettem ;) sok sikert és a legjobbakat kívánom :)

2014. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!