Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik az olyan göndör haj, amit lentebb linkelek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nekem természetes göndör hajam van, és legjobban a fentiekhez tudnám hasonlítani, azért nem egyet linkeltem, mert hol ilyen, hol olyan..Szóval attól is függ, h épp frissen van-e mosva. Nade, most az lenne a kérdésem, h csak az egyenes hajú lányok jönnek be, vagy a göndör hajúaknak is van esélyük? Szerintetek lehet az ilyen haj is szexi?



2014. jan. 20. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szinte mindegy, hogy göndör vagy egyenes, a lényeg, hogy jól álljon a lány fején és érjen legalább hátközépig. Ha ez megvan, akkor engem félig már meg is vett. :D
2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem magadról küldj képet, akkor pontos választ tudok adni!
2014. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a göndör haj még szebb is mint az egyenes, pláne ha azért egyenes mert folyton vasalják
2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sajnos a göndör haj egy jó pár éve kiment a divatból: kitolta a beszárítás, majd azután a hajvasalás :). Azt hiszem, hogy megint divatos lesz, nem lenne rossz. 26 L
2014. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ahhoz arc is kell..hogy valakin jól álljon ez a haj.
2014. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1-es és a 2-es nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon tetszik! Gyönyörű göndör hajú angyalok :) kevés a göndör hajú lány, nekem viszont ők tetszenek a legjobban, sokkal élettel telibbnek tűnik a göndör, gyönyörű, imádom, téged is imádlak ha göndör vagy! 23/F
2014. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

nekem ez a befutó

hosszú göndör nagyon bejövős


25f

2014. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2014. jan. 20. 19:00
 9/14 anonim válasza:
47%
A természetes göndör haj ezerrel szebb mint a vasalt :) sokkal bájosabb eggy gyönyörű göndörke mint száz egyforma vasalthajú ribi :) Nekem is göndör a hajam és elmerem mondani hogy jobban tetszik a fiúknak mikor néha-néha kivasalom ;)
2014. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia!Desperadó film,Salma Hayek ISTENI a haja!!!!!!

Titkon minden ehte,hosszú szögegyenes hajú lány olyat kíván....

2014. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!