Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretkezés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretkezés közben szeretem a barátnőm mellét "nyomorgatni" azaz fogdosni + ilyenek. Ettől nőhet daganat a mellében?

Figyelt kérdés
Várom válaszotokat! Köszi előre is!!
2009. dec. 7. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyében már rég pofán vágtalak volna...egy női mellet nyomorgatni.. még ha csak idézőjelben is... simogasd csak
2009. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Vannak akik azt mondják, hogy ha sokszor éri erőteljes hatás akkor igen. De ha jól tudom, akkor ezek találgatások az orvosok részéről is, nekik sem egyértelmű. Persze lehet hogy rosszul tudom.
2009. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmmmm...hát én még nem hallottam olyanrol hogy egy lánynak daganat nött a mellében csak mert a pasija agyon fogdos azt...


17/L

2009. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

MÁsodik vagyok ismét, úgy látszik én is rosszul hallottam, most kerestem rá: [link]


A végén van a lényeg

2009. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretem, ha a párom erősebben is masszírozza, markolássza a melleimet. A nőgyógyászom azt mondta, az egyetlen kockázati tényező az, hogy megtörhetnek a tejcsatornák, ami szoptatáskor gyulladást okozhat, de ehhez már nagyon extrém módon kell bánni a mellekkel... Ugyanakkor ha a fiú jól ismeri a barátnője melleinek a tapintását, esetleg feltűnhet neki, ha valami megváltozik, így talán időben észreveheti, ha valami baj van.


L/21

2009. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ,mennyire szorongatod,bár én már rég elzavartalak volna nyomorgatásért.Nem tudom mért gondolják a fiúk,hogy az jó érzés???
2009. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, nmilyen erősen - és hogy ő mennyire szereti ezt.
2009. dec. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Főleg a 2-4.,3. és 5. válasz írónak!
2009. dec. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!