Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva, de minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, de minden egyes jól sikerült buli után bűntudatom van. Hogy kire hogy néztem, ki mit mondott, mennyit ittam, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez huszonévesen nem normális, mármint az ilyen érzés. Ráadásul tegnap szívtam is. Amúgy nem szoktam, meg nem is cigizek, sportolok is, de kicsit jólesett kiengedni a gőzt.

2014. febr. 8. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy erzem hogy rosszat tettem,de en se tudom miert?minden 20eves igy el!neha mar idegesit!
2014. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja, szerintem nálam az lehet, hogy anyu mindig nagyon aggódott, sőt, túlzottan... de ezt hogy lehetne legyőzni?
2014. febr. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!