Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ismerkedtek, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkedtek, akkor nem tartatok attól, hogy a másik lehet egy sík hülye?

Figyelt kérdés
Mindenki szereti eleinte megjátszani magát . Aztán kibuknak dolgok .

2014. febr. 8. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki "sík hülye", arról azért ez elég hamar kiderül..
2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az intelligenciát nem lehet megjátszani - a legelején kiderül, ha a másik hülye.
2014. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülök a sík hülyéknek.
2014. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg vannak a módszereim arra, hogy pár kérdés alapján kiszűrjem a lányról, hogy sík kretén-e. :)
2014. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyet hamar le lehet szűrni. Én attól szoktam hogy komolyabb dolgokról nehéz vele beszélni (mert ismerkedésnél az ilyen ritkán jön elő), vagy hogy otthon van olyan dolga (nem feltétlenül tárgy), amit nehezen viselek majd el.
2014. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, mert közben sokat beszélgettünk
2014. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A hülyét nem is igazán a buta értelemben , hanem hogy lehet nem egészen ép az elméje , lehet agresszív .


Mit tudom én csak kombinálok . Igazából félek ismerkedni . Vannak olyan riasztó esetek .

2014. febr. 8. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább én féltem mindig attól, hogy nem leszek megfelelő szellemi partner az illető férfi számára, és hamar rám un. :(


Ez nekem nagyon nagy félelmem volt anno.

2014. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sík hülye vagyok!
2014. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Érdekes, engem rendszerint az ismerkedés legelején hisznek normálisnak. Aztán lassan megismernek és rájönnek, mekkorát tévedtek..
2014. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!