Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orál közben (férfi nőnek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál közben (férfi nőnek) mennyire látszik a 'másik lyuk'?

Figyelt kérdés

Szóval 'nyalás' közben.. a fenéklyuk.. csak próbáltam szebben megfogalmazni..:) Az a helyzet hogy aranyerem van (kérlek ne cikizzetek emiatt így is nehéz volt leírni még névtelenül is, nagyon kínos tudom..) és ezért félek hogyha oda jutnék, akkor a barátom meglátná.. és tudom hogyha érett akkor tudja kezelni de én NEM akarom hogy meglássa. Szóval a kérdés adott, mennyire látszik az a lyuk orál közben? Gondolom 69 közben látszana, de csak hogyha a szokványos pózban csinálja, hogyha arccal felfelé néz úgymond?

21/L


2014. febr. 2. 03:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A betegséged nem nevetséges. Az viszont annál inkább, hogy ezt nem tudod vele megbeszélni, elmondani. Mégis kettőtökre tartozna, nem ránk.
2014. febr. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, én azt kérdeztem, hogy látszik-e, nem azt hogy hogy mondjam el neki. Nem akarom neki elmondani mert nem számít, majd elmúlik, lesz vele valami. De addig viszont nem valószínű amíg erre kerül a sor. És ezért kérdeztem. Mert még sosem voltam senkivel egyébként szóval nem tudom hogy megy ez a dolog, mennyire feltűnő úgy egészében a másik lyuk.. az aktus során.. férfiak, ti szoktátok látni..?
2014. febr. 2. 03:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,szerelmem!

Nem látszik az annyira,hogy észrevegye. Ha meg észrevenné se lenne semmi. Minden rendben lesz. :)

2014. febr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörrel.
2014. febr. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Ennyire primitív és ostoba kérdést is rég láttam...
2014. febr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
En még ki is nyalnám az aranyeres lyukad!
2014. febr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezt szégyelled előtte, akkor még ne legyen se orál, se más szexuális dolog köztetek.
2014. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen parázol semmi jó nem sül ki a szexből, és egyáltalán nem zavarná, másrészt nem látszik. Harmadrészt, mielőtt bármilyen módon közelítene a fenekedhez úgyis meg kérdezné, ha már annyira érett.


Egyébként meg feküdj hanyatt ahogy nyalásnál elképzeled, tedd a lábad közé a fényképezőt időzítővel aztán nézd meg

2014. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pl. hanyatt fekve, ne húzd fel nagyon majd a lábaid, ne tartsd szét nagyon, s akkor nem! Füllenthetsz is egy kicsit, mond azt, hogy a nyelvorkánt csak a csiklónál szereted, a hüvelyednél már nem igazán! (Ezt majd később módosítod! ;) )

Egyébként pedig, jó lenne ha kezelnéd, mert elég komoly baj is lehet belőle, egy fickónak is gáz, no de egy hölgynek... Fiatal vagy még hozzá...

2014. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál,hogy sürgősen el kellene menned orvoshoz?

Ilyen fiatal korban azért még nem kellene,h ilyen problémád legyen:S

2014. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!