Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy csaj régen leszbikus volt, de már nem az?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, 15 éves, beszéltem már vele sokszor, aztán tegnap szóba került, hogy volt régebben egy barátnője, akivel 1 évig együtt voltak, merthogy régen leszbi volt.


De érted nem biszex, hanem hetero a csaj most már, szóval ezt nem értem, "ki lehet nőni" a leszbikusságot? Vagy hogy van ez? Ilyen csak nincs O.o


2014. febr. 8. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
>15 éves
2014. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
"Leszbikusnak" lenni divat. Persze ezek nem igazi leszbik.
2014. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha 1 évig együtt van egy barátnőjével nem csak divatból smárolnak, stb.


Ki akarna ilyen divatot? Amúgy is normális csaj, nem ilyen r.banc

2014. febr. 8. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
ahogy elöttem irták leszbikusnak lenni divat másik most 15éves szerinted 14-12 évesen ő komolyan tudott gondolkodni? okés hogy lány de hagyuk már...
2014. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kiváncsi volt hogy milyen érzés
2014. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Kamaszkorban a hormonok játéka furcsa viselkedést eredményez. Csak kíváncsi volt rá. Teljesen rendben van.
2014. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

oké hogy kíváncsi volt de 1 évig?


az azért nem kevés idő O.o

2014. febr. 8. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább kiváncsiság. Ebben a korban mindenki próbálgatja magát, a szerepeit, identitását stb. Tizenévesen én is bizonytalan voltam, kirpóbáltam lánnyal is. Ilyen hozzzú kapcsolatom nem volt lánnyal mondjuk, de egész 19 éves koromig, amint adódott lehetőségem lánnyal lenni, belementem. :) Szép idők voltak, azóta benőtt a fejem lágya, felnőttem. :) De ki nem hagytam volna ezt a kisérletezős korszakot.
2014. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose volt leszbikus.
2014. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!