Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókol meg?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lenne egy problémám: 13 éves vagyok és 2 és fél hónapja együtt vagyok a barátommal. Nekem nem ez az első kapcsolatom, de neki igen. Ő 14 éves. Kb másfél hónapja beszélgettünk a csókról és azt mondta hogy szerinte még korai. Azóta eltelt egy kis idő és én már nagyon szeretném ha megcsókolna. Gondoltam beszélek vele arról hogy mi lenne ha valentín-napon kapnék egy csókot. Vagy várjak még? Már nem sokáig bírom. Nekem és neki is ez lenne az első.



2014. febr. 8. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem becsüldd meg a barátodat, hogy még korainak tartja. Ne akarj ráerőltetni semmit, ha megcsókol mert kikövetelted az ugyse lesz őszinte :)

Szóval így követelj csókot főleg Valentin napon (ami egy hulyeseg)

2014. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy nem bírom már.
2014. febr. 8. 14:32
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kérdés provokáció, de mindegy.

Mondom amit kikövetelsz magadnak az nem lesz őszinte.

De te tudod kislány ;) dolgoznak a hormonok mi?

2014. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

hA MAJD A GÁTLÁSOK GÁTJAIT LEDÖNTI FORRÓ SZERELMETEK IFJÚ HAJÓJA.......

AZAZ SOHAAAAAAAAAAAAAA

2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem akar megcsókolni, mert ráérünk még..Meg hogy nem fél csak szimplán nem 2 hónap után szokás.(de azért valaki a csóktól számítja járásnak -.-")
2014. febr. 9. 08:05
 16/16 anonim válasza:
Engem a barátom 3 hónap után csókolt meg..már én is nagyon szerettem volna,beszéltem is vele ezekről meg célozgattam rá és vette is szerencsére :D aztán megcsókolt. De úgy hogy mind2nknek ez volt az első,mind2en szerettük volna. Ha a barátod nem akarja még (amit igazából nem is értek,lehet csak fél) ,akkor ne erőltesd. Próbálj még egy kicsit várni és ha még azután sem csókol meg akkor próbálj megint beszélni vele. Sok sikert! :)
2015. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!