Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog, hogy a barátom már nem mindig csókol meg?

Figyelt kérdés

Ha csak ketten vagyunk a lakásban, akkor általában nem telik el úgy egy találkozónk sem, hogy ne csókolóznánk időnként, de ha pl nem egyedül vagyunk a lakásban, de a szobában ugyanúgy igen, akkor pl nem csókol meg minden alkalommal.

Utcán sosem ad még egy szájrapuszit sem.

Nem szeret eléggé? Vagy nincs kedve hozzá? Vajon ez miért van?

1,5 éve vagyunk együtt.


2013. ápr. 17. 22:08
1 2
 1/18 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha a szájhigiéniád rendben van, akkor max annyi lehet emögött, hogy most már a srác kezdi figyelembe venni, hogy nem igazán ILLIK ezt mások előtt csinálni...


Javaslom tedd ugyanezt te is..

2013. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Utcán sosem ad még egy szájrapuszit sem."

jól teszi, nem illik

2013. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem szereti mások előtt csinálni
2013. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De nem csak arról van szó, hogy mások előtt.

Mások előtt eddig sem csináltuk soha.

De utcán egy röpke szájrapusziban, vagy úgy, hogy egyedül vagyunk a szobában, csak a lakásban nem, szerintem nem lenne baj.

2013. ápr. 17. 22:13
 5/18 A kérdező kommentje:

De nem csókra gondolok, szájrapuszira.

De ha azt nem is nézzük, ketten egy szobában miért nem csókol meg?

Megunt volna?

2013. ápr. 17. 22:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Mint a "ki nevel a végén" című filmben,de ott az volt a baj,hogy a srácnak gyerekkorában lerántották egy csók közben a gatyáját :D
2013. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tipikus.

Már nem szeret meg szégyell...hát persze!

Én mondjuk kimondottan idegesítene ha az utcán vagy mások előtt nyalakodna. Engem ne bámuljanak közben.


És egyébként mi régebben perceken át smároltunk, a második év elteltével, jóformán csak sex közben.

2013. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És ez nem hiányzik neked, hogy csak úgy megcsókoljon?
2013. ápr. 17. 22:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi is már csak szex közben csókolózunk. Más esetben nagyon nagyon ritkán. Csak szájrapuszit adunk egymásnak.


Egyébként meg az, hogy a nap minden percében.."ninc súgy találkozás".. Hát azért mikor a mosógép és a szárító között rohangálok és teregetek, akkor csak nem nyomok minden alkalommal csókot a szájára.


Számomra az a normális, hogy elmegyünk munkába, akkor puszi, meg hazajövünk a munkából akkor puszi. Ha együtt ebédelünk, vagy napközben valami miatt találkozunk, akkor puszi.


Na de ha egész hétvégén itthon vagyunk, akkor nem abból áll a napunk, hogy csókolgatjuk egymást. Reggel, este, meg napközben egyszer vagy kétszer. Ennyi.

2013. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok együtt a párommal, és elég sokat csókolózunk, ha otthon vagyunk, de pl hétközben reggel, meg ha hazamegyünk, mondjuk este is ha csinálok valamit, mosok, vagy főzök akkor sokszor odajön és megcsókol, ő pl igényli ezt a közelséget, első perctől kezdve.
2013. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!