Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben? Bennragadtam a liftben egy pasival. 19/L

Figyelt kérdés

Rohantam haza délután, és a liftbe épp beugrottam, mert már épp indult volna felfelé... és benne volt a házból egy pasi, aki igen jól néz ki (már bámultuk egymást egy pár hete). Szerintem bejövök neki.

Én megnyomtam a 10-et, ő a 8-at, a lift elindult felfelé.

A negyedik és az ötödik között megállt, és az Istennek sem indult el. A pasi a kiírt szerelő tel. számot hívta, bejelentette a hibát, és mondták is, hogy maradjunk nyugton, azonnal indulnak. A világítás égett, de az ajtót nem lehetett kinyitni. Ott maradtunk egymást bámulva... El kezdett "beszélgetést kezdeményezni", de elég bárgyúra sikeredett. Közben nekem annyira kellett már pisilni, hogy a homlokom verítékezett! Már vagy 10 perce dumáltunk - egyre jobb lett a szövege - de én már majdnem megszakadtam a kínoktól... Ti mit tettetek volna a helyemben? (Jelezzétek a korotokat és a nemeteket)


2014. febr. 8. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, az unalomtól legalább dugtok egy nagyot! :(
2014. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kb ugyanezt..:D
2014. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lényeget mondd: szájbapisilted vagy sem?
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
A pasi helyében én biztos finoman tereltem volna a beszélgetés izgi dolgok felé is, és ledumáltam volna rólad idővel a bugyidat.
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
h ti mennyi filmet néztek.. lol.. nem mernétek ti ott meg se mukkanni, nem h bugyit ledumálni, ahh :D
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én meghúztalak volna
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki bentragad egy liftben akkor inkább pánikba esik, minthogy a meghúzáson gondolkodna!

Csak a filmekben van ez...

Hát nem???

2014. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Befingottam volna a liftbe :D Hátha eszébe jut valami megoldás :D
2014. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én bepisiltem volna. :(
2014. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pánikról nem volt szó. A pasi dumált, én meg szenvedtem a pisilési ingertől egy 4 személyes liftben, farmerben...

Mit tettetek volna? Letoljam a farmert és adjad neki? Vagy némán összepisiled magad? Vagy mégis, mit?

2014. febr. 8. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!