Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány hónap alatt tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány hónap alatt tettétek túl magatokat egy több éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 hónap múlva lesz 1éve, hogy szakítottunk, de még mindig nem heverte ki, nem volt együtt azóta más lánnyal és nagyon sokszor az eszébe jutok...

Én szakítottam anno, pár havonta összefutunk (véletlenül) és beszélünk, akkor mondja ezeket.

Ez nem furcsa, hogy 1 év alatt sem tudott túllépni?


ő 24F én 22L


2013. máj. 2. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
4 évig voltunk együtt.
2013. máj. 2. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:

6 év után mentünk szét (képbe jött egy lány neki), kb. 3 hónap kellett, hogy nyitni tudjak más férfiak felé, majd újabb 1.5 hónap telt el az első szexig az exem után.

Emberfüggő, hogy ki mennyire szedi össze magát, mennyiben értékeli át az életét. Van aki évekig visszasírja a volt kapcsolatot, van aki inkább megrázza a tollait és tiszta lapot nyit az életében. Azt hiszem, én az utóbbi csoportba tartozok.

24L

2013. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 év után 10. hónapra, pedig én mondtam ki a végét.
2013. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 év után vége lett mint a botnak

talán 5 perc kellett h felregisztráljak egy társkeresőre és folyik tovább az élet.

2013. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!