Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok másra gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok másra gondolni? Mindig róla ábrándozom! Többi lent!

Figyelt kérdés

Ha péládul unalmasabb egy óra akkor elábrándozom és csak rá gondolok. Ha valami kizökkent ebből az állapotból akkor észreveszem, hogy eltelt 5-10 perc és észre sem vettem. Azt tapasztaltam hogy ezalatt az idő alatt megszűnik a világ körülöttem. Mikor kizökkenek akkor döbbenek rá hogy nem is hallottam miről beszélt a tanár..totális képszakadás. Teljesen kiesik az a pár perc.


Hogy tud ilyen hatással lenni rám?

Általában olyasmikre gondolok, hogy milyen puha volt a keze amikor hozzáértem, hogy bámult x órán és azt hitte nem látom ( :) ) vagy arra hogy amikor újra fölnéztem akkor hogyan nézett a szemembe vagy hogy milyen közeledjen volt az arcunk stb.. Nem vagyunk együtt. Barátok vagyunkq


Mással is történt màr ilyen? :s


16L



2014. febr. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből még szerelem is lehet. Mit meg nem adnék azért az érzésért amit te érzel. 17/F. Ő fiú te pedig lány, és 16 éves vagy, természetesen vonzódni kezdtél hozzá, ez nagyon jó :) de csak okosan.
2014. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg nem tudod a választ a kérdésre, gond van az agyaddal. NA VAJON MIÉRT?
2014. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez màr szinte szerelem. Úgy is vonz hogy valamilyen szinten tudom, hogy vannak hibái.

Az a fura hogy soha nem gondoltam volna hogy egy ilyen fiút akarok.

Én viszonylag pörgős, kalandvágyó kicsit szeszélyes vagyok.

Ő pedig..a megtestesült nyugalom. Csöndes, aranyos. És engem is képes lenyugtatni. :)

2014. febr. 8. 18:33
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Illúzió.
2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy azért mert érzek iránta valamit..nem vagyok hülye.

Azz nm értem hogy ettől függetlenül miért gondolok egyfolytában csak rá. Mindig elábrándozom. Nem hallok, nem látok.

És még vele is álmodom. Egész nap a fejemben mászkál!

2014. febr. 8. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzzák egymást. Én is ilyen helyzetben vagyok. Először csak haverkodni kezdtem egy sráccal, nem jött be. Külsőleg meg pláne nem. De amúgy is. Ő nagyon laza, sokat bulizik, pörög, cigizik (ez nekem nagyon nem tetszik), én meg kiegyensúlyozott, nyugodt, türelmes lány vagyok, nem bulizok sokat, meg semmi. Le is koptattam már egyszer, de ő mégis kitartó, még mindig nagyon jóban vagyunk, sőt! Azt veszem észre, egyre jobb a kapcsolatunk. Én nagyon vívódok, de ő többet is szeretne, ezt tudom. Én még nem tudom.

Szóval ja, az ellentétek szokták ám vonzzani egymást.


Egyébként tetszik neked, vonzódsz hozzá. Ebből még egy szép szerelem is lehet, csak legyetek türelmesek, beszéljetek meg mindent egymással. :)

18/L

2014. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miféle illúzió? Mondtam..tudom hogy vannak hibái, de nem mérvadóak és nem is zavar.
2014. febr. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!