Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, amikor a nők a világért nem kezdeményeznének, de (? )

Figyelt kérdés

azért feltesznek olyan kérdéseket, hogy "hogyan hívhatnám fel a figyelmét?", meg "hogyan érjem el, hogy belém szeressen?".


Nem értem ezt. Ha tetszik valaki, akkor miért nem kezdeményeznek? Hol van az megírva, hogy a férfiaknak kell?

Ne jöjjön nekem senki a nemek tradicionális szerepével, mert ezzel az erővel a nőnek a konyhában a helye. Egyenjogúság van, tessék kezdeményezni.


2014. febr. 8. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Teljes mértékben egyetértek veled! :)
2014. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9- csak hogy megnyugtassalak, én még mindig jobb pozicióban vagyok, mert rengetegen vannak akiknek tetszek, szóval nyugodj meg lenne választék, csak azoknál nem merek kezdeményezni, akik nekem tetszenének.. tehát jobb helyzetben vagyok mint te.. csakhogy ne aggodj miattam.
2014. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mennyire jó helyzet,hogy a ronda fiúknak bejössz,akiknek már minden mindegy,csak lyuk legyen :D

arra nem gondoltál,hogy minden szembe jövő csajnál bepróbálkoznak?

akik meg normálisan néznek ki,megtehetik,hogy válogassanak és a csúnyákat,mint amilyen feltehetően te is vagy,szépen lepattintják.

2014. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 SullaFelix89 ***** válasza:

Nyugi utolsó szoktak működni a trükjeim..

Meg ki tudja esélyes, hogy az a kategória vagyok, aki bejön neked, de xarik a fejedre. :)

2014. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13- jó rendben, de legalább a ronda fiúknak bejövők, lehet neked a ronda csajoknál sincs sikered,

14- jól nézek ki, nem vagyok csunya..ezt honnan vetted, hogy csunya vagyok?

2014. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt igazad van (lány létemre mondom), de másrészt meg a fiúk egy része olyan mint a kedves Sulla úr itt előttünk. Egy másik része meg "kedvesen" küld el a fenébe. ĺgy aztán sok lánynak elmegy az önbizalma...
2014. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves SullaFelix89 minek kell trükközve elküldeni a lányt?? Mért nem lehet rögtön megmondani neki, hogy ne haragudj de nem jössz be? Így kezdeményezzenek a lányok, hogy ilyen csökött agyúak vannak? Ha neked nincs bátorságod nyíltan megmondani, hogy mi van, nekünk lányoknak mért legyen bátorságunk kezdeményezni? :) Hiszen lehet, hogy "trükközve" elküldenek a p*csába. :)


Egyébként kérdező ellent mondasz saját magadnak. :) Eleve azok a lányok akik ilyen kérdéseket tesznek fel kezdeményezni akarnak, csak nem tudják, hogyan kezdjenek bele.


Nincs sehol sem leírva, hogy a férfiaknak kell kezdeményezni, szoktak a nők is kezdeményezni hidd el, az más dolog hogy nálad valamilyen oknál fogva nem szoktak.


20/L

2014. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!