Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tettszik, és szerintem jol kijönnénk együtt, de valami ok miatt nem lehetünk együtt. Mit kellene tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért nem lehettek együtt?
2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az ok?
2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az az ok. Ha elég nyomós ok akkor igen, felejtsd el.
2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már átmentem egy házasságon s egy kicsit bonyolult az ügy. Ö meg egy nagyon komoj srac.
2014. febr. 8. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Ha meg se próbálod , már lemondtál róla , nem adsz neki esélyt.Kezdeményezz , sztem ez majdnem mindig bevállik , hivd el magadhoz szerelni vmit , kávézni találd ki .
2014. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!