Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorítónak találom a menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak találom a menstruációt?

Figyelt kérdés
Komolyan, szerintem eléggé undorító, hogy úgy véreznek a lányok... Zavar továbbá, ha a lányon (a hajat, szemöldököt és szempillát kivéve) bármilyen látható szőr van.
2014. febr. 8. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a teljesen természetes dolgok zavarnak az elég gáz... De itt mi a kérdés?
2014. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert beteg vagy és a média egy újabb áldozata. A menstruációt én sem kedvelem, de tudom, hogy a világ legtermészetesebb dolga. A szőr meg még tényleg nem érdekel. Van és kész. Nekem komplett bundám van, szóval igazán nem szólhatok.


23/F

2014. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdés lemaradt: más is van így ezzel? Ez nagyon 'gáz'?
2014. febr. 8. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a nőket szeretned
2014. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat ezt sajnos nem mi talaltuk.. A szor ellen lehet mit tenni..
2014. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek találták ki a guminőt.

Nem vérzik és nem szőrös...

2014. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát.


eszem a problémáidat..:D

2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nőként kezdetben nagyon utáltam magam azért, mert nem túl esztétikus látvány a vér... de mivel tenni nem tudok ellene, ezért szépen elfogadtam.

Ami a szőrt illeti... kinek mi jön be. Ha ismerkedés közben egy srác eresztene el egy olyan szöveget, mint a te kérdésed, nagyon hamar elzavarnám a fenébe. Nekem sincsenek irracionális, természettől eltérő elvárásaim. Persze a mai világban már alap, hogy bizonyos helyeken teljes csupaszítás, máshol legalább egy fazonigazítás. De találkoztam olyan pasival, aki szerint ha egy nőn "ott" nincs szőr, akkor neki nem is kell, mert nem pedofil. Tehát ízlések és pofonok. :) A többi meg kompromisszum kérdése.

2014. febr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor lesz a tizenkettedik szülinapod? Még idén, vagy csak jövőre? :-D
2014. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!