Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok Justin Bieberbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokak szerint ez hülyeség, de komolyan így van. Nem tudom, hogy mit tegyek....:( Imádom Justint. Kapcsolatba tudnék valahogy lépni vele? Nagyon szeretem.... és mostanában sírok is utána. Sokan azt mondják, hogy kinövöm, de én nem úgy érzem. Aki volt már ilyen helyzetben, az írja meg, hogy, hogy vészelte át. Légyszi segítsetek. Én komolyan veszem a dolgot, úgyhogy értelmes válaszokat kérek. 14/L

2014. febr. 8. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Valami normálisabba nem lehetett volna?
2014. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
öld meg magad
2014. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Lődd fejbe magad. Hogy lehet ilyen nyomorék után esedezni...
2014. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

[link]

xDDDDD

2014. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg kinövöd majd, nyugi.:) És nehogymár egy sztár miatt bőgj.
2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

God by my friend

God by love

Ha lesz igazi szerelmed és vissza gondolszere akkor rájössz hogy milyen buta voltál...... Mert elfelejteted az álmodat :)

2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet szeretni egy tizenéves tahón, akinek az emberiségért tett legnagyobb műve az, hogy össze okádja magát a színpadon?


Se nem férfias, se nem erős, se nem okos, se nem erkölcsös. Mit lehet rajta szeretni? Ja hogy gazdag és híres? Gratulálok tökéletes droid vagy, akit maga alá gyűrt a pop ipar!

2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a képet fúj...

Én is csak azt tudom mondani, hogy elnövöd. Nézzél körül, és sokkal jobb fiúkat fogsz látni. De semmi szex!!!

2014. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi az ami annyira megfogott téged ebben a pasiban?Sohasem értettem az ilyen csajokat, hogyan tudnak elájulni,ezektõl beképzelt alakoktólHogyan lehet szerelmes lenni valakibe,akit meg sem tudsz érinteni?Csak beképzeled magadnak.Tetszeni tetszhet, de többet nem kellett volna megengedned magadnak!
2014. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

SZENVEDJ.


A srác kvkhoz jár, drogozik, és agy kis pisiként viselkedik.

2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!