Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember csinál ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Másfél hét mail-ozás, másfél hét randizás után hirtelen eltűnt, magyarázat nélkül. Azt mondta nem tartja az exeivel a kapcsolatot, de az egyiktől tudtam meg, hogy még együtt voltak, mikor mi randizni kezdtünk. Nem feküdtem le vele szerencsére, fura volt a pasi nekem, de folyton szidta az exeit, az exe megmutatta a tőle kapott sms-eket. Mikor taliztunk, aznap este mindenféle ri.bancnak lehordott, és hogy nem boldog mellettem, miközben nekem azt írta, boldogságot vittem az életébe stb... Töröltem, tiltottam... De akkor sem értem, hogyan képes ilyen dologra egy ember.
2014. febr. 9. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
"Mikor taliztunk, aznap este mindenféle ri.bancnak lehordott, és hogy nem boldog mellettem, miközben nekem azt írta, boldogságot vittem az életébe stb... " ??????? Te ezt érted???
2014. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
taliztunk délután, utána este az ex barátnőjének írta, hogy riban.c vagyok, nem boldog mellettem, de nekem azt írta közben, hogy az.
2014. febr. 9. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
1.te nagyon ertetlen vagy bocs :D 2vasat akart tartani a tüzben,csak nem sikerült szerencsetlennek...
2014. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok ilyen van és te pont kifogtad az egyiket :/


és te felkerested az exét?

azért ez sem igazán egy bizalmas kapcsolat alapja,de a pasi sem egy szent,most megjárta:D két szék közül a földre esett vagy a sz*arba :D

2014. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!