Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rakás ember miért hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rakás ember miért hiszi, hogy azt csinál szexuális szabadságával amit akar?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy mindenütt ez a qrás a téma. Minél többet kefélj meg, minél több pasival feküdjenek le a nők, akkor lesznek valakik. Szánalom, ami ebben a világban megy. Még mielőtt anyázna valaki: láttam már pi nát és igen, nem csakszüleétsemkor. De unalmas, hogy mindenhol a szex forog. Mindenki csak a saját kib szott egoizmusát, vágyait erőlteti. Hogy nekem mi a jó....azt hogy másnak mi a jó, nem nézi a kutya sem. Az embernek tele van a bakancsa a tudatlan birkákkal.
2014. febr. 2. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
talán mert jó a szex?
2014. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na de úgy, mintha az alsógatyádat cserélgetnéd? Ez a partnerváltás szánalmas. Pont ma láttam a HPV vírusról is egy műsort. A gyakori partnmerváltás is közrejátszik a sterjedésében rendesen.
2014. febr. 2. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is, de nagyon-nagyon rossz hely ez arra, hogy ilyeneket írkálj ide, hidd el nem ér ennyit ez az oldal. Ide csak trollkodni jár az ember.
2014. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
arra van az óvszer, hogy ne terjedjen a HPV
2014. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a világ, ezt sugározza a média napi 24 órában. Nem kell rajta csodálkozni.
2014. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyetértek,és már rosszul vagyok ettől
2014. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 moonlightsentinel ***** válasza:
A HPVtől nem véd az óvszer.
2014. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Engem meg az akaszt ki, mikor az önjelölt zsenik megakarják magyarázni ki miért baszik.

A szex jó. Az emberek szeretik a jó dolgokat. Ennyi.

2014. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Télleg hülség, elég egyet találni. No persze azt viszont keresni kell!
2014. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szex az, amivel mindent el lehat adni, amíg ember az ember.
2014. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!