Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti beleszoltok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti beleszoltok hogy a csajotok hogy oltozik?

Figyelt kérdés
A parom mostanaba mindeg beleszol,es kezd idegesiteni!Felvehetnek nem olyan kivagos felsot,minek nekem a porcelan korom,hosszab szoknyad nincs?stb...!

2014. febr. 9. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak lehet zavarja hogy egy lotyónak nézik a barátnőjét.
2014. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felkapnám az agyvizet, hogy minek szól bele, de lehet, hogy igaza van és ha rajtad múlna, átesnél a ló másik oldalára.
2014. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azert meg sem legyen mar ki a baratnöm pitsaja a szoknyabol.nem egy rib.ancal akarok elni...
2014. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyaltalan nem oltozok kurv.s.n!!!!!a multkor mar azt mondta minek meggyek kozmeikaba igy is szep vagyok!de akik meg ugy nezznek ki tenyleg mint a ribik azok utan megfordul!
2014. febr. 9. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
engem is zavarna, hogyha a páromnak virítana a dekoltázsa, kilenne a fél pics*ja a szoknyából és mindig 10kg sminket magára rakna a megmaradt pénzét pedig idióta műkörömre meg szemöldökszedetésre, hajfestésre költené el - ilyen volt az exem a szoknyás témát leszámítva. pedig ezerszer elmondtam neki, hogy én natúron szeretem a legjobban, nagyon jól nézett ki smink nélkül, stb, de ő ezt le se sz*rta. jó, hogy beszólok.
2014. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok festeket csak a kozmetikus befesti a szemoldokom es kesz,se ruzs se puder semmmi!sose volt meg ki a p.csam egy szoknyabol se!Ti nem ertitek szerintem igy!
2014. febr. 9. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek, bár nálunk pont fordítva van: mindig mondogatja, hogy hordhatnék rövidebb, kihívóbb nadrágot, szoknyát, stb, hogy hordjak nyáron csőtopot és társaik. És beszól, hogy egyik vagy másik pulcsim télen nem egy tapadós valami, hogy az mennyire "nagymamás". Bocs, de én akkor tudom csak szépnek és magabiztosnak érezni magam, ha a cuccaim nekem is tetszenek és kényelmes is viselni.

Mindezek ellenére továbbra sem hallgatok rá, nem fogok ribizlisen öltözni az ő kedvéért. Az nem én vagyok. Vitáztam erről vele már jó párszor, de szerencsére ezen kívül többet nem tud tenni.


Megjegyzem, így is csinos vagyok, csak nem olyan feltűnően.

2014. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!