Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem tudok megmaradni egy pasi mellett, mert hamar ráunok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és kezdek kicsit magam miatt aggódni. Koromhoz képest volt már pár kapcsolatom, és bár kitűnő tanuló vagyok, valahogy mégsem értelmi-lelki, hanem inkább testiségbe hajló kapcsolatok voltak ezek. Egyszerűen úgy érzem, nekem sosem lesz férjem, családom, normális életem emiatt. És az is elég rossz, hogy senki nem szeret belém igazán, inkább csak a testembe/arcomba, anélkül, hogy megismerne. Ezzel mit lehet kezdeni?

2014. febr. 9. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
csak még nem találkoztál azzal akivel kell majd :) ne aggódj :D
2014. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérlek, hagyjátok abba ezt a "de jó tanuló vagyok" dumát. Nem feltétlen a jegyek mondják meg, mennyi eszed van.


Na de, ez rajtad is múlik. Ne add be könnyen a derekad és akkor kirostálhtod, aki csak dugaszolni akar veled.

2014. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. nem vagy lemaradva semmiről, én ennyi idősen vesztettem el a szüzességem. 19 évesen szerintem jó ha 1000-ből egy ember találja meg az igazit

2. ne feküdj olyan könnyen, mert akkor nem fognak semmire se tartani. Legyen benned valamennyi tartás, és nyugodtan válogass. Aki iránt nem tudsz érezni semmit, azzal ne menj el.

2014. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És az is elég rossz, hogy senki nem szeret belém igazán, inkább csak a testembe/arcomba, anélkül, hogy megismerne


1, ismerkedj neten, kép nélkül.

2, randizz extrem sokáig a kiszemelttel testiség nélkül. aki oda van érted lelkileg, az ki fogja várni - ha te sem kacsintgatsz közben félre.

2014. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd meg jon a szoke herceg!Ne aggodj,eld az eleted!
2014. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ennyi idősen én is így éreztem. Most mégis van egy csodálatos férjem, akit imádok.

Nem kell semmit kezdeni ezzel, később majd változol.

2014. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudományosan megmagyarázva annyi hogy sok olyan vegyületet termel az agyad amitől újra és újra másba leszel szerelmes...
2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

wahahahaha, én már több éve érzem így ÉS.... azóta se változott.


Ez van. Ja biztos sok xy termel az agyad. Sajnos" ez van, vagy változol,, vagy nem. normális meg? mi számít normálisnak?

2014. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És hogy vagy azóta..?
2022. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!