Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ismerkedjek osztrák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ismerkedjek osztrák férfiakkal, csak hogy kitörjek a nyomorból?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm szerint ez az egyetlen megoldás amit egy fiatal nő tehet a mai világan. Sopronban élek, érettségivel, és 2 szakmával, 2 nyelvtudással gyárban dolgozok soron. Évekig harcoltam, hogy normális munkát találjak, közben tanultam még ezt azt, de semmi eredménye nem volt. Ismerettség, és gyakorlat nélkül lehetetlen volt, mára már beletörődtem az egészbe hogy ez a sorsom. Aztán kaptam ezt az ötletet, hogy ha amúgy sincs párom, akkor miért nem ismerkedek osztrákokkal, persze olyannal aki valóban tetszik, akit valóban meg tudnék szeretni. És ha komolyra fordul a kapcsolatunk akkor könnyebben elmenekülhetek ebből az országból, lesz esélyem egy normális életre, lesz hova gyereket vállalnom stb. Mert ilyesmiről a 80 ezres gyári fizetésből álmodozni sem merek egyenlőre. Szerintetek igazuk van? Tényleg ez az egyetlen megoldás?
2014. febr. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdheted mondjuk azzal, hogy kimész külföldre dolgozni és utána pasizol be így nem leszel pénzéhes ribi.
2014. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jó vagy és nyelveket tudsz, mégcsak nem is kéne külföldre költöznöd, elég, ha átjársz a határon dolgozni. Pl. pincérnek.


Azért egy szál érettségivel sehol se lehetsz idegsebész, vagy mit vársz?

2014. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánügy hogy ki kivel akar ismerkedni.
2014. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott sem osztogatják a munkát, gyakorlat, vagy beajánlás nélkül. Amikor próbálkoztam munkát találni akkor a határ mellett is kerestem.
2014. febr. 9. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz érdekből ismerkedni valakivel, külföldön már egyedül is élhetsz olyan jól, annyi pénzből, mint amit itthon ketten szedtek össze..
2014. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát persze h nem osztogatják. De ha nem vagy elég kitartó már a keresésben, akkor tényleg nem vagy való külföldi munkára.


Hát szerezz ajánlást, keress többet, utaz még többet a munkáért. Semmi sincs ingyen.


Üdv, egy ausztriában dolgozó

2014. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek. De képzeld el azt, aki diplomával se kap munkát. Szar ez az ország, úgy ahogy van.
2014. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!