Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozós könyvet árulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós könyvet árulni? (főleg szűz srácoknak)

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy bármelyik nőt megszerzem, de biztos, hogy rövid idő alatt találok magamnak olyat amelyik tetszik.


De egy bizonyos nőt megszerezni nehéz, könnyebb próbálkozni mindig mással, és kellemesebb is. Nem is ez a lényeg.


Az a lényeg, hogy 22 éves koromig szűz voltam, mert nem jöttem rá bizonyos nagyon alap dolgokra. Iszonyatosan alap dolgok. Olyan mint valami kód, egyenlet, mint egy KRESZ


Mivel művészettel, designnal foglalkozom, a foglalkozásom is megköveteli, hogy eltérjek a mainstream publikációktól, így a könyvemet is szeretném kódszerűen, egyenletszerűen felépíteni, nagy maszlag helyett csak a lényeget kitenni mint egy infografikán:



Persze nem csak így.

A könyvem 10 max 20 oldalas lenne de ez tartalmazná a legalapabb szabályokat a legtömörebben részletesen ábrákkal, benyomásokkal leigazolva, hogy egyszerre nyújtson vizuális és érzelmi tanítást.


Például betennék sablontérképet, jelölve lehetséges randiútvonalakat bizonyos városokban. instrukciókkal ellátva mire figyelj, környezet, napszak, hőmérséklet, helyszínváltozás, mivel utazz, hova, mit hogyan.


Olyan folyamatábrát is betennék, ami végigvezetné mit kell csinálni, és mi a teendő, ha nem az történik, vagy ha tényleg nem megy. a cél az informálás lenne.


A könyvet áttetsző plasztikba fűzném és lézernyomtatott enyhén áttetsző papírra nyomtatnám:

[link]

Az áttetszőséget kihasználva bizonyos folyamatábrák más jelentést kapnának egyben, külön.


A könyv online is letölthető lenne 990 forintért, 1990 forintért pedig megvásárolható lenne ez a kötött, komplex verzió.


A könyv amúgy kitérne egy komoly változásra is, arra, hogy hogyan legyen az átlagos fiú alfa hím, ezáltal hogyan nyerjen önbizalmat, hogyan élje meg szinte egy bulizós nyárként az ismerkedést, hogyan szabadulhat fel a közösségbeli hatásoktól (nincsenek barátai, stb).


Még annál is egyszerűbb és konkrétabb lenne a könyvem mint ez a zavaros kérdés.


[link]


[link]


[link]


persze az egész egy letisztult elegáns stílusban készülne el.


Tennék bele ilyen térképeket is, persze ennél sokkal komolyabbat, hogy például mik az alternatívák, ha a lány nem engedi magát megcsókolni, vagy mik a lehetséges pillanatok, hogyan tegyük, stb, mit tegyünk ha nem merjük megtenni, mire gondoljunk, hova lapozzunk vissza feltétlen a könyvön belül:

[link]



Tudnék ezzel pénzt keresni? Elsősorban a segítségnyújtás és az alkotás a cél, nem a pénzkeresés, de persze szeretném, ha értéket képviselne az alkotásom.



2013. okt. 14. 02:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy kerülném a nagyobb bekezdéseket, inkább képekkel és lényegretörő instrukciókkal kommunikálnék, ami félreérthetetlen az olvasó számára, nem tudna kitérni a dologról. Ha ki is térne, a könyv annyiszor dobatná vissza az adott szakaszhoz amíg fel nem fogja mit csinál rosszul.
2013. okt. 14. 02:20
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan lenne mint egy pszichológiai szoftver, amit olvasással lehet a tudatba feltelepíteni.
2013. okt. 14. 02:20
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyben tartalmazna egy gyakorlati leckesort, feladatsort, amit az olvasónak végig kell csinálnia. Követnie kell, tehát valamilyen szinten az elmélet mellé megadná a gyakorlati alapot is.


Például, ha a srác budapesti a lánnyal találkozzon a deák téren, és 5 tetszőlegesen választható randikezdést megadnék. utána már magától rájönne hogyan variálja a megadott információkat.

2013. okt. 14. 02:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alig neveznék egy 20 oldalas valamit könyvnek.
2013. okt. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon fontos, hogy a dedós alapok mellett megadnék olyan dolgokat is, hogy mit ne rontson el, és figyelnék arra is, hogy az olvasó teljesen egyedi, romantikus randikat alakíthasson ki, de ne rontsa el őket. Így idővel ő is úgy fog kötődni a csajozáshoz, hogy hu :) megyek megint a buszállomásra és ha találkozom ezzel a neten megismert vidéki lánnyal, biztos, hogy megcsókolhatom, stb, de ha elrontok valamit, hazajöhetek, és kezdhetem előlről más lánnyal.


Én pl nagyon szeretem a különböző régiókban élő lányok világát megismerni, úgy érzem magam mint valami utazó, aki ismeretlen helyre téved. Egyszer például találkoztam egy orosházi lánnyal, egy internetes oldalon ismertem meg, olyan oldalon ami kiszűri a fiatal r...ba..nc..okat.


Gyakorlatilag csak arra kellettem neki, hogy megcsalja a barátját, mert összevesztek. Lebuszoztam, közben zenét hallgattam, tanultam. Találkoztam vele, iszonyatosan kedves volt, és információbő folyamatosan, pontosan megbeszéltük hol lesz, hova kell mennem.


Bementünk egy helyi szórakozóhelyre, megittunk 1-1 üdítőt, aztán megcsókoltam :) számított rá. Közölte, hogy inkább otthon folytatná, nem szereti ilyen helyeken.


Átmentünk hozzá, a tél kellős közepe volt, de a házukban kellemes meleg volt, furcsa környezet, anyukájával vacsoráztunk, bementünk a szobájába, bekapcsolta a TV-t, nagyon hangosra állította, majd tovább csókolóztunk, levetkőztettem és....


Másnap reggel már mentem is, én folytatni akartam, de kifejezetten lerázós volt :) Ezt nevezik egy éjszakás kalandnak. De utána összejöttem egy lánnyal, és rájöttem, hogy 2 hét/partner lenne az ideális. Persze oda kell figyelni nagyon a védekezésre betegségszempontból, illetve bajba is kerülhet az ember. Nem muszáj lefeküdni mindenkivel. Stb. De az ismerkedés egy kaland, és ezt ki kell használni.

2013. okt. 14. 02:35
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez a 20 oldalas valami, legalább 400 oldalnyi információt fog velősen összetömöríteni.


Olyan mintha a limonádét próbálnád összehasonlítani a sósavval.


Utolsóból két csepp is mar már, az elsőből még egy liter sem, mert annyira híg :)

2013. okt. 14. 02:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a 20 oldalnyi információ szerintem sokaknak meg fogja változtatni az életét.
2013. okt. 14. 02:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Az is tapasztalat, hogy minél messzebbre mész egy lányhoz, annál nagyobb az esély a szexre.
2013. okt. 14. 02:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Az a sok nő, akiket állítólag megszereztél, nyilván nem ismerte ezt az oldaladat...
2013. okt. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Létezik sok ilyen kiadvány 15 éve! 20 oldalt írni, az semmi. Képeskönyv még rosszabb. Nem tudnak térképet értelmezni az átlagos olvasók. Aki megérti az angolul ezt ingyen megkapja.


Nem tudsz írni és magyarázni, erre nem lesz vevő.

2013. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!