Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szoktak ilyen vágyaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szoktak ilyen vágyaitok lenni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban úgy érzem, hogy az élet csak egyre nehezebb lesz.


És csak arra vágyom, hogy egy vakítóan fehér hotelszoba hatalmas ágyán feküdjek, gyümölcsöt majszolva. Semmi más nem kellene oda mellém, csak a szerelmem, és az, hogy annyit sírhassak örömömben vagy bánatomban, amennyit akarok. És mindent leírnék töltőtollal egy pici füzetbe.


A valóságban persze, ha meg is tehetném, hogy ilyen életmódot éljek, nem hiszem, hogy pár napnál tovább bírnám, hiszen rettentően kreatív, és már-már idegesítően szabad gondolkodású ember vagyok. Nem tudnám elviselni, ha nem tudnék állandóan érdekfeszítő dolgokon agyalni és tanulni, ugyanis nagyon könnyen unatkozni kezdek.


De valahogy így, hogy egyetem mellett (egyébként kreatív munkakörben) kell dolgoznom, és mellette háztartást is vezetnem a kedvesemmel együtt, nagyon gyakran vannak ilyen vágyaim, gondolataim :) Hogy minél egyszerűbb legyen minden. Ilyenkor legszívesebben a bútorokat is kivinném a szobából, és egy matracon, vagy egy árva fotelen kívül semmit nem hagynék bent. Csak hogy tisztaságot, csupaszságot lássak.


Van itt még valaki, aki gondolt, vágyott bármi hasonlóra? :) Mit szoktatok ilyenkor csinálni? :)


20/F


2014. febr. 9. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor abbahagyom az ábrándozást. :)
2014. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te b*zi vagy?
2014. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl sok mindennel van megtömve a lelked és ezért fizikai dolgokra projektálod rá, tehát ott akarsz csupaszítani, egyszerűsíteni.
2014. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Én ilyenkor abbahagyom az ábrándozást. :)"


Én is... De attól még fontos lehet, nem igaz?

2014. febr. 9. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen régen én is ámbrándoztam sok mindenröl de sajnos a végén mind felnövünk.
2014. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy sok mindennel van megtömve a lelkem. Meg lesz is mindig. Nem érzelmi dolgokra kell feltétlenül gondolni, de mindig van valami érdekes probléma, amit meg kell oldanom. Ha nincs, akkor keresek. Ezt alapvetően élvezem.


Talán éppen az a gond, hogy az egyetem és a munka túl sok időt foglal le, és ezekre kevés jut.

2014. febr. 9. 16:25
 7/13 A kérdező kommentje:

"Igen régen én is ámbrándoztam sok mindenröl de sajnos a végén mind felnövünk. "


Attól függ, milyen értelemben. Én már két éve elköltöztem a szüleimtől (18 évesen), dolgozom, egyetemre járok, stb. Nagyrészt magam tartom fenn, és komoly kapcsolatom is van, gondoskodom másokról érzelmileg, stb. Tehát ebből a szempontból sokkal érettebb vagyok, mint az évekkel ezelőtti önmagam. Gyereknek, iskolásnak viszont komoly voltam, sokszor komor is. A gondolatvilágom azóta csak sokkal játékosabb és tisztább lett, és egyre kevésbé tudok megálljt parancsolni a vágyaimnak. Nem látom azt, hogy ez a trend ne folytatódna. :D Vagyis, nekem ez pont, hogy a felnövéssel kezdődött, és nem azzal lett vége.

2014. febr. 9. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy kis kikapcsolodasra lenne szukseged, amikor nem kell annyira helytallnod es odafigyelned mindenre.

Ha anyagilag belefer, esetleg gondolkodj el egy wellness-hetvegen!

2014. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóan pörgős barátomnak van erre egy nagyon profi megoldása, ő csak "menedék"-nek hívja. A srác eszméletlen tehetséges festő, fotós és ő is egy elég húzós, nagyon dinamikus állásban dolgozik.

A menedéke cseppet sem extra, csak a házuk padlását alakította át. Fehér falak, fehér padló, sima ablakok, hogy dőljön be a fény. A világítás is erős neon, az egész hely olyan, mintha elvesztél volna a semmiben. Néha bevonul ide egy-két órára, zenét hallgat, aztán előkerül, tele új ötletekkel. Én a helyében tuti megőrültem volna egy ennyire üres helyen, de ő élvezi.

2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Tamara Horvath "


Köszi a választ :) Hű, érdekes. :) Mert a leírásod alapján annyi mindenben különbözünk az ismerősöddel, mégis dettó ugyanez az én vágyam is :) 100%, hogy pár éven belül lesz egy ilyen szobám :) Esetleg egy egész kis lakáska, erre a célra. De egyelőre se pénzem, se időm ezt kialakítani :S


Minden esetre köszi!

2014. febr. 9. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!