Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tagadja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tagadja? Vagy ti elhinnétek neki?

Figyelt kérdés

Tudom, nem nagy dolog,és a 'virtuális élethez' kapcsolódik,aminek általában nincs nagy jelentősége,de erre kicsit felfigyeltem.

A barátom adatlapját nézegettem, azthiszem küldtem neki valamit,és hirtelen bejöttek a nemrég felvett ismerősei.

Több fiú közt volt egy lány is, akit egy picikét én is ismerek.

Azt tudni kell, hogy mióta együtt vagyok vele, nem szoktam felvenni mindenféle jött-mentet ismerősnek,pláne nem fiúkat,és tudom,hogy ő érzékeny az ilyenekre.Akiket meg ismerek,azok megvoltak régről.Ezt vettem észre nála is, idáig.

Rákérdeztem,hogy ki a lány. De nem idegesen,gyanakvóan,csak szép nyugodtan.

Erre ő meg,hogy minek kérdem, nem is hallott róla.Mondom,hogy hát most vetted fel az ismerőseid közé,csak kell tudd,hogy kiről van szó. De csak tagadta továbbra is. De nem hinném,hogy a fb csak úgy összetesz embereket ismerősként...Mikor láttam,hirtelen én is elfogadtam egy látásból ismert fiút.

Mit gondoltok?


2014. febr. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Féltékenykedsz, meg fogod járni. És nem, nem érdekel az ˝én nem féltékenykedem...˝ duma. :D És őt se fogja. :P
2014. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csal, hülye rbanc a barátnőd.
2014. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen , hogy hirtelen bedobott egy lányt fészre + volt hogy fel is hackelték. És amikor nem voltam otthon érdekes módon facen "fent voltam."

A kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem bízol benne , akkor már baj van. :/

2014. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk: én vagyok a barátnő.

Hát ha ilyenek is vannak, akkor biztos a fb szórakozik és lányokat ad az ismerőseihez.

És tényleg nem vagyok féltékeny,nem csináltam volna cirkuszt, ha azt mondta volna,hogy igen,ő vette fel. De így látva ott,és tagadta kicsit elbizonytalanodtam.

2014. febr. 9. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nevetséges vagy. Nem akarlak megbántani, de ezen a kérdésen elnevettem magam. Jó sok röhejes faszbukkal kapcsolatod kérdés volt már itt, de ez lekörözi az összeset. Felejtsd el, és örülj, hogy van párod, ne ilyeneken agyalj, hogy kit vett fel ismerősnek.
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*kapcsolatos, elírtam:(
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó tiszta sor, valami van a háttérben, és biztos nem "véletlenül" vette fel az ismerősei közé azt a csajt..

Most már csak neked kell eldöntened, hogy van okod aggodalomra, vagy tárgytalannak tekinted ezt a helyzetet..

2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

Azért ez nem így működik, nagyon bután gondolkodsz..

Tagadásnak mindig megvan az oka, és ha valaki valamit tagad akkor általában nem ok nélkül teszi.

2014. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vegitaéssongoku nevű felhasználó : nem tudom milyen egyéb kérdéseimről beszélsz, de ez az első ilyen jellegű, és ha nevetségesnek találod,nem kell válaszolni.Köszi.
2014. febr. 9. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlragozod...


Én ritkán jelölök be ismerőst, nem nagyon hat meg a Facebook világ...


Ha bejelölnek, attól függ, ismerem-e az illetőt... ha igen (személyesen, neten...), akkor visszaigazolom, ennyi...


De ez nem azt jelenti, hogy bármit is akarnék bármelyiküktől is.

2014. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!