Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érez semmit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érez semmit vagy csak tagadja?

Figyelt kérdés
Ha a nő azt mondja nem állnak ÚGY a dolgok közöttünk akkor nem is érez semmit? Én úgy érzem, vettem észre, hogy ő is érez/érdeklődik felőlem. egyfolytában küldi a jelzéseket vagy én értettem valamit félre de akkor nagyon.
2013. okt. 7. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég könnyen meglehet, hogy félreértetted. Szokásotok.
2013. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Futtatni akarja a köröket veled.
2013. okt. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 esnek:


Azt mondod el tudná képzelni/kötelezni magát/ velem de előtte le akar tesztelni hogy mi az amit kiállnék érte?


..vagy mire gondolsz konkrétan?

2013. okt. 7. 07:24
 4/8 anonim ***** válasza:
3 kb.
2013. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudhatom...
2013. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudhatom...
2013. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem, hogy eddig mi történt köztetek...Mert semmi háttérinfót nem írtál...
2013. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Történt egy "melegebb" témájú beszélgetés, mely után a következő alkalommal mikor újra együtt voltunk a munkahelyen én csontra beleestem amit mint megtudtam az első pillanattól észrevett. Az egyik közösségi oldalon volt egy általa megosztott kép melyhez írtam egy semleges hszt.. és privátban azt írta, hogy ne írjak kommentre mert nem fog tetszeni a barátjának/párjának?! Akiről megtudtam, hogy még a kákán is keresi a csomót, ez után megkérdeztem hogy privátban beszélhetünk-e melyre azt mondta ha a párja nem látja akkor igen és külön kifejezte, hogy díjjazza a kérdésemet. Ahhoz képest hogy van párja mégis az egyetemről ismert lakótársakkal lakik együtt albérletben (3-an). A vasárnapra tervezett bulival kapcsolatban eltérések alakultak ki így a kollégámra az jött ki, hogy kerítőt akar játszani kettőnk között (mondja a lány) a kollégám meg kitart az általa felém közölt információk mellett és mikor megbeszéltük, hogy "ha úgy is állna" a dolog kettőnk között akkor sem kell hozzá harmadik személy és ekkor mondta azt, hogy köztünk nem állnak úgy a dolgok amivel nem akar megbántani csak őszinte (idézve szavait)de mellette amikor közel kerülök hozzá látom rajta hogy jól esik neki a figyelem, érdeklődés valamint, hogy továbbra is adja a jeleket felém. Ja és egyik este záráskor amikor segítettem neki rendbe hozni az árukészletet ami a szolgálati utasítás szerint nekem biztonsági őrnek tilos azt mondta hogy utálja az egész személyzetet kivéve engem, melyre mivel visszakérdeztem jól emlékszem ugyanis a zene miatt nem értettem a végét.


Tömören ennyi ez kb. 1 hónap leforgása alatt úgy, hogy a suli miatt csak Péntek-Vasárnap tudott jönni dolgozni.

2013. okt. 8. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!