Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti hogyan csinaljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogyan csinaljatok az intim szortelenitest?

Figyelt kérdés

Marmint h mivel? Borotva, krem, epillalas(?!), esetleg mas valami?


Meg sosem csinaltam de mar ideje lenne...


16/f


2009. dec. 8. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Krémmel...Ha csak a zacsit szőrtelenítem, akkor borotvával...Nem muszáj teljes epilálást végezni, elég, ha a fanszőrzetet ollóval visszavágod rövidre, és csak a zacskót borotválod...Igen csúnya amikor a teljesen leborotvált rész kipattogzik a begyulladt szőrtüszők miatt...
2009. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
sehogy :)
2009. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én tépni szoktam, mint nagyanyó a kacsa tollat.
2009. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Intim szőrtelenítés fiú létedre? Nem vagy te egy kicsit identitászavaros?
2009. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 thedani ***** válasza:
Identitászavaros? A férfinek is szőrtelenítenie kell, mert jobban is néz ki és higiénikusabb is. Vagy mondjuk formára vágva még jobb lehet. Én borotválni szoktam és meghagyok középen egy csíkot, a barátnőm nagyon szereti.
2009. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én borotvával szoktam, de nem úgy ahogy mindenki, h alulról felfelé, hanem felülről lefelé, tehát a szőr növésével egyirányban és nem ellentétesen... így megmarad kb egy fél milliméternyi szőr is és nem is gyullad be :)
2009. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 11:31"

NEM HIGIÉNIKUSABB!!!! Csak esztétikailag van valami értelme ennek a dolognak. A nemi szerveken és környékükön növő szőr védelmet ad a nemi szerveknek a baktériumoktól és egyéb sérülésektől.

2009. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem a pasik nagy része sem örülne hogy a bnője nagy dzsumbujjal várná "odalennt".szerintem ez alap dolog hogy valaki borotválkozik ott is.
2009. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 antal hunor válasza:
Akik borotvaljatok elektromossal vagy borotvahabbal
2014. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!