Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek se túl férfias dolog ez egy pasitól?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, aki áruszállító és megbeszéltük, hogy egy szabadnapomon vele megyek munkába, elkísérem az üzletekbe hogy jobban szokjuk egymást. És ő úgy van vele, hogy ez úgysem egy randi és segítsek neki árut pakolni, ha már vele megyek. Ti is elvárnátok a leendő barátnőtöktől, hogy segítsen pakolni? Ez így korrekt dolog? Ha csak vele mennék, de nem vennék részt a pakolásban az részemről lenne bunkóság?
2014. febr. 9. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem várnék el ilyet, elég gáz...
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jah, az egész egy hülye ötlet. Miért lábatlankodnál ott vele, főleg ha nem is segítesz, csak ott vagy dísznek. Baromság. Majd munka után szokjátok egymást.
2014. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bár alapból egy baromságnak tartom ezt az egész randiszerűséget, de ha már ott vagy, akkor miért ne segíthetnél neki? Most komolyan ott fogsz állni x órát és csak beszélsz?
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ne lógj rajta folyton.
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:
én el sem vinnélek a munkámba, alapból!
2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem lógok rajta, részben az ő ötlete volt.
2014. febr. 9. 22:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát kicsit sem.

A végén állj oda elé és mondd,hogy kéred a napi béred.

2014. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, de ha nem mázsás súlyokat kellene cipelni, akkor apróbb dolgok hurcolásában felőlem segíthet, ha akar. Ha te is belementél abba, hogy ilyen tevékenységben részt veszel, akkor legalább picit segíts, ha tudsz.
2014. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem várnám el, hogy segíts, ez biztos
2014. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lány helyébe képzelve magam, én segítenék, ahol tudnék. Máskülömben minek mennék el?
2014. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!