Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vettem észre, hogy a pasik menőbbnek tartják, ha szőke hajú a barátnőjük. Ezt jól látom? Miért van így?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a férfiak a legkevésbé se tartják menőnek a barátnőjük hajszínét, szóval rosszul látod.
2014. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a felszínes gyökerek talán


nekem például mindegy lenne, hogy milyen színű a barátnőm haja, kivéve, ha nagyon természetellenes

2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.

Nekem valahogy úgy alakult,hogy volt már minden hajszínhez közöm,de szőkéhez nem és ettől még nem érzem magam vesztesnek.


Az viszont adhat egy kis "löketet" ha feltűnően szép barátnőd van :)

Csak aztán győzni kell csúnyán nézni mindenkire :D

2014. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én személy szerint a fekete hajú nőkért vagyok oda. Igaz, hogy most szőke hajú és kék szemű a barátnőm :D
2014. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Scotty97 ***** válasza:
24%
A sötét halyszín nálam a favorit. A szőke tucattermék meg csak mutatóba jó, semmi másra. Tisztelet a kivételnek.
2014. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
haly? xD
2014. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mutatóba? Te bolond vagy!
2014. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moszuke ***** válasza:
kétlem, hogy így lenne
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki lehet az a gyökér aki menőbbnek talál egy hajszínt mint a másikat (feltéve ha nem kirívó pl. lila). Szóval lehet valakinek ízlése és azt mondja a barna jobban tetszik neki mint a szőke, de hogy ezen kívül különbséget tegyen valaki... Elég nagy hülyeség.
2014. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a vörös haly nagyon bejön..de ez hülyeség hogy ez alapjàn legyen valaki menőbb..xD
2014. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!