Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte minden lány oda van a barna szemű, fekete hajú és barna bőrű fiúkért? Miért jobbak ők mondjuk egy zöldeskék szemű, fehérbőrű, barna hajú fiúnál?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kék szemű vagyok és kopasz és odavannak értem
2014. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En szoke vagyok szerintem azert szeretem a barnat!
2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy. Miért? Csak.
2014. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mindenki, abszolut nem fogadjunk hogy egy lány miatt megy az általánositás, akinek pont te nem tetszel, változztass stilust esetleg probálkozz mással, nem egy emberből áll a világ és az élet megy tovább..
2014. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert olyan szexi mediterrán..:)
2014. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom ilyen, úgy néz ki, mint egy szappanopera főszereplője vagy annak a pasija. Tudjátok ezek az amerikai indiámos vagy mexikói szappanoperák. Csak ő inkább husi. Amúgy ízlések és pofonok, ő nem sok lánynak tetszik, mert picit túlsúlyos és hosszú hajú, számomra meg gyönyörű.
2014. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kék szemű,barna hajú vagyok,sose volt barátnőm,mert kerestem a nagy Ő-t... már megtaláltam,de neki csak egy barát vagyok :( 18/F
2014. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem például egy kicsit férfiatlanok a világos színek.
2014. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

T ELB.ASZOTTUL ROSSZ HELYEN ÉLSZ. Mennyi másik országba, ahol te számítasz egzotikusnak.


Én szőke vagyok, világos bőrű, magas, zöld szemű és átlagosan jól kinéző.


Éltem pár évet Brazíliában és maga volt a Mennyország!


Nőzési szempontból. A nők még engem szólítottak le, a közelembe kerültek hogy beszédbe elegyedjek velük, stb. Persze nem mind, de míg itthon 1 évben ha 2-3 nő szólít le, ott egy héten akár öt is és jól kinézőek!


Ha barnább vagy, menj minél északabbra. Ha világosabb, menj minél délebbre. Menj olyan helyre, ahol a te kinézeted különlegesnek számít.

2014. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha meg annyira átlagosnak tartod a kinézeted, hogy nem vagy elég déli, hogy északi országba menj (Skandinávia, Észak-Kelet Európa), vagy elég északi, hogy déli országba (Dél-Amerika), akkor menj olyan országokba, ahol nem europid rasszúak élnek (bár biztos tudsz választani ezek közül is). Például egy európainak Thaiföldön vagy Vietnamban sokkal könnyebb egy helyi nővel összejönnie.
2014. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!