Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsösorban fiúktól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsösorban fiúktól kérdezem: titeket zavar, ha egy lánynak teljesen ép de szabálytalan a fogsora?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
nem
2009. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Engem a nevetés közben teljesen kilátszó fogíny, és az abból meredező hegyes fogak által keltett denevérszerű összhatás meg szokott rémiszteni.
2009. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ami zavar, az az elhanyagolt, nem rendszeresen tisztított fogak.
2009. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem zavar de ápolt legyen!
2009. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

zavar is és nem is...

A "kócos" fogakat is rendbe lehet rakatni. Persze kell hozzá della.

A másik meg az hogy azért is érdemes már rendberakatni minél előbb mert nem is egészséges. Előbb utóbb szétrohad az egész ahol nem lehet tisztítani, vagy ahol nagyon szorosan egymáshoz érnek, elvékonyodik a zománc.

2009. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen elég sok pénz kell hozzá. Én is megtenném, mert zavar, csak sajnos most nincs extra 300 ezer forintom, és nem vagyok már tini, hogy fémráccsal járkáljak a fogamon. Amúgy meg lehet tisztítani, én pl fogselyemmel szoktam, így az a rész is tiszta lesz ahova nem ér el a fogkefe:) köszi a válaszokat! :)
2009. dec. 9. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!