Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam a főnökömmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam a főnökömmel, de mit akar?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk kapcsolatának 4 hónapja lett 25N 29F vége(ő elvált). Már néztük egymást egy ideje, egyszer el is hívott randizni de valahogy nem jött össze, nem hívott fel pontosítani. Most január végén sikerült, jól is éreztük magunkat. (Egyébként Németországban lakom és ő német.)Én hazajöttem Magyarországra, de randi után megbeszéltük, hogy folytatjuk, ha visszamegyek. DE azóta sem írt! Normális dolog ez?

2014. febr. 10. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami fontos, hogy még Magyarországon vagyok és csak márciusban megyek vissza...
2014. febr. 10. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Több dolog is lehet. 1. Elég voltál neki annyira ami akkor és ott megvalósult, többet nem akar tőled.

2. Talált valakit magának, ott helyben.

3. Elfoglalt és rájött közben, hogy neki erre nincs ideje és nem is lesz.

2014. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából beszélgettünk meg utána biliárdoztunk se csók se szex. De ezekre a dolgokra gondoltam már én is, amiket írtál.
2014. febr. 10. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Így, hogy még csók se volt teljesen érthető. Egy randi után még nem tartoztok egymáshoz. Simán lehet, hogy élőben akar majd rád hatást gyakorolni, nem pedig érzelmességtől csöpögő levelekkel.
2014. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!