Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az agyamra megy ez az érzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agyamra megy ez az érzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy két éve megismertem egy fiút, akivel nagyon jól elvoltunk. De az a helyzet, hogy nagyon távol lakunk egymástól. Viszont neten igazán sokat beszéltünk, és tényleg jó barátok lettünk. De én elkezdtem többet érezni. Aztán ezt el is mondtam neki. És utána határozottan kedvesebb lett velem és mindig mondta, hogy szeret, meg hasonlók. Aztán ez abbamaradt, és nem is írt már. Aztán egyszer csak meghívott hozzájuk egy buliba, ahol nagyon rosszul éreztem magam, mert rajta kívül csak a bátyját ismertem, és alig foglalkozott velem, ha egyszer odajött hozzám. Aztán kiderült számomra, hogy lett barátnője. Aztán még kétszer találkoztunk. Egyszer, mert a szüleink jóban vannak, és meglátogattak minket, másodszor pedig egy koncerten futottunk össze. Aztán rájöttem, hogy el kell felejtenem. Megszüntettem vele minden kapcsolatot, és aztán elfelejtettem. Illetve csak azt hittem. Mert aztán megint elkezdtünk beszélgetni, havonta úgy egyszer. És hiába próbáltam elnyomni, mindig elképzeltem, hogy milyen lenne, ha ott lenne velem. Aztán megint találkoztunk, nagyon kedves volt. Aztán megint, és akkor olyan jó volt a hangulat köztünk, mint még soha. És nagyon közel volt hozzám, mint lelkileg és testileg is. Együtt aludtunk, mármint egy ágyban. Utána még beszéltünk egy párszor, de legutóbb teljesen érdektelennek tűnt. Aztán már nem is írtam neki. Viszont még mindig csak Őt látom a fejemben. Tudom, hogy naiv voltam. De szörnyen idegesít már, hogy csak rá tudok gondolni, mindig azt érzem, hogy milyen jó lenne, ha itt lenne velem. Mit csináljak? Tudom, hogy imádja a barátnőjét, és ez nagyon zavar. Komolyan nem akarom ezt érezni. Lassan beleőrülök. Nem tudok szabadulni tőle.
2014. febr. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakits meg vele minden kapcsolatot, keress mast
2014. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amíg szereti a barátnőjét, addig nem lesz veled...

És tudom , hogy ez nem szép, de talán próbálj meg negatívumokat keresni, hogy nem is lenne vele olyan jó. Majd idővel elfelejted, lesz más ;)

2014. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. És teljesen igazad vagy, és ezzel tisztában is vagyok. És szerintem nem is vagyok már belé szerelmes, csak ragaszkodok ehhez. De ennek ellenére, nagyon zavar az egész. És sajnos tömérdek olyan dolog van, ami rá emlékeztet. Mivel hasonló a zenei ízlésünk is, ezért gyakran hallgatok olyat, amit Ő is szeret, és olyankor mindig Ő jut eszembe. És nagyon elszomorít. Próbálok amúgy ismerkedni, csak hát, nagyon félek a csalódástól, és inkább nem hagyom, hogy egy ilyesfajta érzés elhatalmasodjon rajtam.
2014. febr. 11. 17:14
 4/5 anonim válasza:

ezt megértem, de hát hány srác van még aki szeretheti azt a számot?!!! ;) idővel kötheted majd máshoz is.

csalódás pedig mindig érhet... ha csak kis idő elteltével nyílsz meg a partnerednek,nem egyből,akkor jelentősen kevesebb rá az esély :)

2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most igazán sokat sokat segített. :)
2014. febr. 12. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!