Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre kellene elkezdenem 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre kellene elkezdenem 24 éves férfiként ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jókérdés! 24-f.
2014. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha eljársz otthonról esténként, akkor kocsmákban, bárokban, klubokban.


Ha nem jársz el, akkor napközben kávézókban, az utcán, ruhásboltokban, könyvesboltokban, tömegközlekedési eszközökön, a pékségben, stb.

2014. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nemcsak én vagyok tanácstalan ebben a témában:/
2014. febr. 10. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
+ tanfolyamokon, beülős helyeken, ismerősökön keresztül
2014. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de inkább az a kérdés, hol és hogy ne?

hát bárhol jársz, bárhol tanulsz, bárhol dolgozol, ott vannak a lehetőségek még az utcán is. nem? vagy hogy érted ezt a "merre"-t?

2014. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bizony ha vannak ismerősök, barátok akkor rajtuk keresztül, mert akkor mégsem vagy teljesen vad idegen, ha nincsenek akkor szerezni kell, ami megint csak nem egyszerű, szórakozóhelyeken, egyéb bulikban érdemes talán, férfiként nem egyszerű a módját megtalálni manapság
2014. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
észak-keletre
2014. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sohasem "szereztem" a barátnőimet, hanem mindig a véletlen sodorta elém. Mostani barátnőmmel is csak úgy beszélgettünk, amikor egy házi buli volt egyik jó barátommal, annyira belefeledkeztünk a dologba, hogy vége lett a bulinak, mire feleszméltünk. Minél jobban akarsz, annál kevésbé fog sikerülni. 24F
2014. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!