Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek különbséget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek különbséget a lányok és a fiúk között így az orvosi vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Lényegében,ha lány vagy,akkor mindig csak az alsó nemű maradhat rajtad(kivéve,ha havid van,mert akkor nem életbe vágóan fontos,hogy a nadrágot levedd),ha pasi vagy,akkor rajtad maradhat a nadrág,csak a felsőt kell levenni,pedig ugyan azokról orvosi vizsgálatról van szó.A csajokat miért vetkőztetik le ennyire,amikor a pasikat nem?

2014. febr. 11. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget honnan szedted?
2014. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk onnan,hogy voltak ismerőseim,akik szintén jártak régen olyan vizsgálatra mint én és nekik nem kellett levenni a nadrágot,ezen kívül volt olyan,hogy sorban álltunk(lányok és pasik)egy vizsgálatnál és amikor nyitódott az ajtó látszott,hogy a csajokon csak alsónemű van,a pasikon meg nadrág,amikor vizsgálták
2014. febr. 11. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:
és hol láttál ilyet? a lagerben?
2014. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha normális válaszoló írna ide-.-Például gerincferdülés vizsgálatnál volt ilyen
2014. febr. 11. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Férfi volt az orvos? :P
2014. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ilyenről még én sem hallottam
2014. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Általában pasi orvosoknál tapasztalom az ilyen eseteket,de volt olyan,hogy 1 női orvos mondta,hogy a szoknyát le kell venni,amikor a térdemet vizsgálták,pedig térdik érő szoknya volt,simán fel lehetett volna hajlítani 1 kicsit,de az előttem lévő pasinak érdekes módon nem kellett levenni a hosszú nadrágját,csak felgyűrni a térde főlé
2014. febr. 11. 11:35
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem rémeket látsz.

De biztosan azért van, hogy megnyugodjon a feminista kis lelked, mert az orvosok többsége pasi, akik visszaélnek a hatalmukkal, és szeretnek bugyiban ácsingózó tinilányokat bámulni ahogy meredezik a bimbójuk a hidegtől.

És rossz csúnya mind, és ez zaklatás és ki vagy szolgáltatva, és különben is!

NA remélem a kérdésedre megadtam a választ.

2014. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban orvosi vizsgálatnál volt ilyen.A pasiknak csak fel kelett hajtani a nadrágjukat a csajoknak meg levenni a szoknyát/nadrágot,a felső szerencsére rajtunk maradhatott,de nem értem még a mai napig se,hogy nekünk miért kellett levenni a nadrágot,amikor nekik nem:D
2014. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy a pasik mind pervezek,meg hogy ez szexuális zaklatás,az orvosok közül a nők is csinálják ezt,csak egyszerűen nem értem,hogy miért van az orvosoknál ez a szokás,de nyugodtan találj ki még több hülyeséget:D és,hogy megnyugodjon kicsi lelked igazat adok neked,holott rohadtul nincs igazad,mert nem gondolom,hogy azért csinálják,mert pervezek
2014. febr. 11. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!