Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem el ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most sokan piszkálni fognak... én sem így képzeltem el az életem, és remélem nem fogom sokáig csinálni, de még az sem biztos hogy elkezdem. Elég sok oka van amiket most nem fogok részletezni, kedvem sincs hozzá és nem is itt akarom kisirni magam... :P Csak pár kérdeésem lenne amit most fel is teszek gyorsan. :)

Hol tudnám magam "úgy" hirdetni?

Hol lenne a jobb itt Mon vagy külföldön? (külföldre még nem mennék csak kiváncsi vaok, hogy hol lenne jobb..) :)

ha elkezdem akkor nem itt fogom csinálni ahol lakunk, nem akarom hogy ismerősök megtudják, pláne nem h anyuék...

Mikre kell a legjobban vigyázni? Nem fogok str*ci hez menni v valami, őket hogy lehet elkerülni? :D és hasonló tanácsokat kérnék szépen. :)



2014. febr. 11. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akarhogy is kezdesz neki, nagy az eselye, hogy valai strici kezere kerulsz a vegen. HIrdetni lehet ujsagban, interneten. Csinalj egy weboldalat. de akkor megis hogyan szeretned? Van lakasod meg ilyenek?


Mondjuk nem tudom hany eves vagy, meg hogy miert csinalod, de biztos lenne jobb megoldas is.


Persze sokan csinaljak, te tudod mire tartod magad.

2014. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha nem egyedül kezdesz bele. Nem azt mondom, hogy strici kell, de egyszerűbb, ha keresel egy "dolgozó nőt", és betársulsz hozzá. Pl ketten béreltek egy lakást erre a célra.

Hirdetni újságban, neten a legegyszerűbb. Szintén jó ötlet csak erre a célra venni egy telefont, és a hirdetésben megjelölni, hogy mettől meddig vagy munkában.

A társ mindenképp fontos. Szólj neki, ha házon kívülre mész, vagy ha új vendéget fogadsz. Általában kialakul egy fix vevőkör, abból már meg lehet élni.

A titkolózással meg okosan, bár előbb-utóbb minden titok kiderül. Max halogatni tudod a dolgot.

2014. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2014. febr. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!