Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek oda menjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oda menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretném elhívni randira de nem igazán ismerem .Tolakodó lenne ha elhívnám vagy van esèlyem.Kicsit mackós vagyok ő pedig vékony szèp lány .De sokan mondták már ,hogy én is jóképű vagyok.Szerintetek van esélyem.

2014. febr. 12. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, akkor nem derül ki.
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod meg akkor soha nem is tudod meg. Szedd össze magad és hívd el
2014. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hívd el veszteni valód nincs
2014. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mérd fel a helyzetet. Nézd reálisan a dolgokat, próbálj meg megtudni 1-2 dolgot róla ha tudsz, pl. ha esetleg tudod a nevét face-n vagy akármi. Valamint ő ad bármi féle jeleket feléd? Nem azt mondom, hogy ne próbáld meg, persze próbáld meg, csak ne vegye el a kedved, ha esetleg elutasítás lesz a vége. Ezért kicsit "kutakodj", figyelj a jelekre előtte. :) Sok sikert
2014. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket írjatok még.
2014. febr. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!