Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni "olcsón"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet venni "olcsón" (kb.10000 Ft) LANCOME Tresor Midnight Rose EDP 30 ml női parfümöt, egyáltalán mi kerül ennyibe egy parfümön, aranyból van?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem egyébként, hogy lehet egy 30ml-es sz arér kiadni 10000 Ft-ot. Amikor a 150 ml-es dezodor spray, amit használok 700 helyett 850 Ft, már az is felba sz.

Egész délután qrva parfümöt kerestem a neten, mert nem akartam elfogadni, hogy ennyit ki kell adni érte. Pedig nem vagyok csöves, de ha sokkal gazdagabb lennék, akkor sem adnék még negyed ennyi pénzt sem ilyenre, mert nem éri meg. Csakhát fa szom valentin nap.



2014. febr. 12. 18:49
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Az aréna pláza parkolójában rendszeresen szaladgálnak lopott parfümökkel. Nem vennék tőlük soha mert kitudja mit adnak el. De ha valóban lopott ahogy mondják akkor nyilván jó ára lesz. Nekem nyilván férfit ajánlgatnak de lehet van nekik női is.
2014. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alap igényesség, hogy valamivel kenjük, vagy fújjuk magunk.

Azért a 30ml EDP-ből 1 fújás 1 napig érződik...

2014. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lopott parfum a vilagon nincs - azok hamisak, csak igy akarjak eladni, mert akkor azt gondolod, hogy ha lopott, akkor biztosan eredeti.

Ha nem szamit, hogy nem eredeti, akkor a vateran vannak 3-4ezer ftert.

Ha eredeti kell, akkor neten ezet az oldalakat ajanlom>

[link]

nekem innen 2-3 nap alatt ideer a futar es biztos, hogy eredeti, hozza jon meg 990 ft futarkoltseg

ahol 10ezer alatt aruljak, az szinte biztos, hogy hamis


(altalam megbizhatonak tartott netes oldalak: parfumcenter.hu, parfum.hu, iparfumeria.hu, illatfelho.hu)

2014. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ezt az oldalt, bocs, mar nem tudok fogalmazni
2014. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ez egy nagyon finom parfum, ha a baratnodnek ez tetszik, akkor vedd meg :) En nagyon orulnek es a nyakaba ugranek a pasimnak, ha ilyennel lepne meg. (biztos olyan dolog is van, amit te szeretsz, o meg hulyesegnek gondol, nem mindenkinek ugyanaz a fontos)
2014. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Marionnaud parfumeriaban a 30ml-es 13590 ft es nem kell futarra varni.
2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a webáruházakat azt hiszem már végig néztem, párat fel is hívtam. Van,ahol nincs raktáron, az iperfumeriával meg pl. az volt a gond, hogy nem vehető át személyesen, csak futártól, ráadásul a GLS szállít nekik, ahol a legnagyobb tahókat alkalmazzák (saját tapasztalat)

De a 19:05-ös válasz az nagyon tetszett. Tudom, hogy a barátnőmnek nagy örömöt szerezhetnék ezzel. Csakhát sz ar tudomásul venni, hogy ezt ilyen módon használják ki ezek a szemét kapitalisták:)

2014. febr. 12. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Fa szod valentinnap. Drága, de nem véletlen drága. Ez valamit valamiért elv ami már jogos. Nem kell venned, ha nem ízlik. Ha meg minőséget akarsz akkor bekell nyelned az árát, mert az olcsó rossmannos parfümök soha nem érnek fel hozzá. Valamit valamiért. Sajnálom a fa szod valentinnapot.
2014. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!