Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiuk es lanyok mindenkihez szol a kerdes!

Baratom beszelgetett egy csajjal akit torolt miattam mert feltekeny voltam most azonban vissza vette fbre es olyat irt neki h hianyzott a beszelgetesuk es egyfolytaba irkalt neki azt mondja nekem h megharagudott ra es most ez zavarja baratom... brutal feltekeny vagyok es nem tudom ezt levetkozni... egyszeruen nem tudok mit tenni elotor belolem a feltekeny dog... :/

A segitsegetek szeretnem kerni hogy vajon hogy tudnam ezt kezelni hogy ne emesszem magam emiatt es nelegyenek ilyen feltekenysegi ugymond rohamaim? Nagyon rossz mert magamat is tenyleg csak emesztem es mivel nem marad belul ezert felek h baratom megunja es szakit... kerlek segitsetek kezsegbe vagyok esve nem tudom mit tegyek!


2014. febr. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én sem örülnék, ha a barátom más nőnek írkálná, hogy hiányzik neki. szerintem jogosan vagy kiakadva.
2014. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszii:)

Kerlek kuldjetek meg valaszokat mert nagyon ketsegbe vagyok esve

2014. febr. 12. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

ha őt nem érdekli, hogy zavar téged (jogosan), hogy egy másik nővel ennyire bizalmas viszonyban van, akkor nála nincs rendben valami, nem pedig nálad.

szerintem semmiképp se hisztériázz, hanem nyugodtan mondd meg neki, hogy ez zavar, és lelomboz téged. ha nem érdekli, akkor nem nagyon tudom, lehet-e még valamit tenni. esetleg te is megpróbálhatod féltékennyé tenni, de saját tapasztalataim szerint ez nem szokott bejönni, legalábbis nekem még sosem vált be, ez inkább csak kapálózás már.

2014. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondtam neki h zavar hisz latja... Most is irtam neki meg kerdeztem tole amit toletek is es azt a valaszt kaptam, hogy ne torodjek azzal hogy kivel beszel mert nem csal meg! Es csak en kellek neki! Es h barmennyit beszelne vele nem kellene neki a csajszi...

Velemeny?

2014. febr. 12. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!