Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha a barátommal 2 ève együtt vagyunk (13 èves korunk ôta)

És már nagyon kìvánjuk egymást,korai lenne a szex?

Nekem az ideális 17 körül volt,de nem bírunk várni.

Jò ötlet lenne belemenni?

Köszi a válaszokat elõre is!:)


2014. febr. 12. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne korai, azért mondom ezt, mert nekünk is volt olyan, hogy már nagyon kívánt, nagyon kívántam, de ő még várni akart :/ Egyszer a plázában megállítottam a liftet, nagyon közel jött, a szemembe nézett, még meg se csókolt, de a tudattól, hogy egyedül vagyunk egy liftben, senki sem zavar és talán összejöhet valami, állt a farkam mint a gerely :) Észre is vette

Azt tanácsolom, hogy ne a szexszel kezdjétek, hanem pettinggel. Ismerjétek meg egymást így is. Tudjátok meg, hogyan a legjobb a másiknak és hogy miben a legjobb a másik :)

Bizonyára szerelmesek vagytok egymásba(és most nem arról beszélek, ami mostanság van, hogy 1 hét "járás" után már "szerelmesek" egymásba), szóval úgy csináljátok, hogy a másiknak jó legyen és ugyan azt fogjátok visszakapni egymástól :)

2014. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és a kérdésre válaszolva: Ne mi döntsük el, hogy jó lenne-e belemenni :)

Most, hogy így belegondolok, miért kérdezed, hogy jó ötlet lenne-e? Te nem kívánod, hanem csak bemagyarázod magadnak? :-o Mert akkor még ne Menj bele

2014. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor tudtok várni még.
2014. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!