Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek?

Figyelt kérdés
ha egy lány fontos nektek és szerelmesek vagytok belé akkor azt hogy mutatjátok ki vagyis hogy próbáljátok bizonyítani hogy elhiggye nektek?

2014. febr. 12. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy bánok vele, ahogy én is elvárnám tőle fordított esetben
2014. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mi van akkor ha nagyon izgulsz ha a lánnyal vagy és nem tudod elmondani neki hogy szereted?
2014. febr. 12. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Játszom vele és át adom neki a hintát
2014. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálok a kedvébe járni, és figyelmesen bánok vele.
2014. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy érett férfinak ez nem okoz problémát,sőt még ha nem is igaz,akkor is megtesszük,hogy elérjük a célunk.
2014. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy nézek rá mint egy könnyes szemű, kölyök beagle kutyus az ételre. :)
2014. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14 évesen még nem viselkedhet férfiasan.
2014. febr. 12. 23:55
 8/11 Moszuke ***** válasza:

14évesen?.. hmm....

hm......hmmmm.....bah....hmm...

azt hiszem sehogy sem mutattam ki az érzelmeimet..:D

sőt még ilyen 18-20évesen is képtelen voltam ilyesmire..

hát ha kimutatásnak számít az, hogy mondjuk találkoztunk? randiztunk? akkor igen.. amúgy meg sehogy kb:DD


jajj vájá! volt, hogy 12évesen egy lánynak tartottam az öltöző ajtót! úgy kedveskedtem

2014. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

dugás után azt mondom neki-isteni voltál és szeretlek.

ez az elhiszi-e meg hol izgat már?

aggódjon ő,hogy megfelel-e nekem.

tehát teljesen fordítsd meg a keretet,akkor fog kaparni érted.

2014. febr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj nem kell stresszelni ezen, ha szeretitek egymást úgyis tudjátok egymásról, látjátok egymáson. nem kell teperni hogy kimutassuk szimplán csak adja az ember önmagát. esetleg elmondod mennyire jól érezted magad vele, hogy mennyire hiányzik ha nincs melletted, vagy hogy mennyire jó lenne ha itt lenne kényeztetnéd simiznéd stb... érted. csak mondja az ember amit érez őszintén mert az az igaz kapcsolat alapja, az őszinteség! :) remélem segítettem
2014. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!