Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Fiúk! ) Most szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Fiúk! ) Most szórakozik velem, vagy csak félénk?

Figyelt kérdés

Én nem értem a pasilogikát.. Van egy osztálytárs fiú, akinek tavaly óta bejövök, és nekem is tettszik.Mindig keresi a társaságom, volt, hogy verseket írt rólam:)stb. Múlt csütörtökön végre elhívott,azt hittem végre jobban fog közeledni, erre pont az ellenkezője.Azóta hozzám sem szól,de egy sziát sem mond,hanem max az egyik barátjával küldözget üzeneteket.Ma lett volna a találka, de azóta nem mondott semmi infót,szóval..nem tudom.. Most akkor mi van??

15L


2014. febr. 12. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd fel,hogy most akkor mi lesz... ennyi
2014. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs meg a száma, de akkor megpróbálom valakitől elkérni..De komolyan,nem gáz, amit csinál?
2014. febr. 12. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak fél komoly kapcsolatot kialakítani.Még biztos nincs benne elég tapasztalata azért nem mer tovább lépni.Nem nagyon csinált még ilyet és tapasztalatlan e téren.
2014. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, sajnos:( Adok neki 2 évet:)..
2014. febr. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!