Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megbánnám ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megbánnám ha erre kérném?

Figyelt kérdés

hülye ötlet lenne megkérni a volt barátom,hogy ne beszéljünk többé?törölje a számom,facebook-on tiltson

nem voltunk együtt sokáig(de jóideje,hónapok óta minden nap beszélgettünk),egy hete szakítottunk-de azóta is minden nap beszélgetünk,órákat (ő ír,ő hív-én pedig gyengeségem miatt válaszolok neki stb)


túl drasztikus lenne megkérni erre?

úgy érzem nem bírnám ki :/ de hosszútávon jobb lenne...elfelejteni őt,tovább lépni


2014. febr. 13. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.Ha ilyen ostoba,hogy rögtön nem törölte a számodat.Milyen férfi az ilyen?Szánalmas.
2014. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
támogatom az ötleted, ez így csak szenvedés
2014. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne elég egyszerűen kevesebbet beszélni vagy megkérni arra, hogy mostantól ritkábban írjon, hagyjon teret, ilyesmi?

Ha nincs köztetek ellenséges viszony és nem is zaklat akkor nem kellene ilyen drasztikus módszerekhez folyamodni. Mellesleg ezeket te is meg tudod tenni, hiszen te nem akarod, miért az ő kezébe adsz minden terhet?

2014. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:

hát hasonló cipőben jártam pár hónapja és hülyeség mert mi megtaláltuk egymást más formában.. és ezt holt komolyan mondom...

tiltottam fb-n és töröltem a számát..

erre írt IWIWEN BAHH amin már évek óta nem jártam fent... jó akkor töröltem onnan is..

aztán smst írt..


de végül megbeszéltük, hogy hanyagoljuk egymást és ennyi.

nem tiltottuk egymást stb, de nem írunk a másiknak.


baromi nehéz.. mert az ember amikor maga alatt van egyből az ex és a vele töltött jó napok jutnak eszébe és írni akar neki, hogy hiányzik, jöjjünk össze, szereti még mindig, rá gondol, sajnálja, stb.stb..


szerintem ne kérj ilyen gyerekes dolgokat hanem beszéld meg vele, hogy ne írjatok egymásnak... max karácsonykor, hogy boldog karácsonyt, meg szülinapkor és ennyi..

ne tartsátok a kapcsolatot mert a sebek sokkal lassabban és nehezebben gyógyulnak.

2014. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább arra kérd meg, hogy ne keressen és te se keresd. Ne akard elfelejteni. Miért is akárnád elfelejteni azt aki annyi szépet adott az életben?

Miután szétmentünk a barátnőmmel gyakran beszéltünk, és az emberi kapcsolatunk még jobb is lett mint a párkapcsolat során. De annál nehezebb volt minden. Ha visszamehetnék ugyanezt tenném, de neked azt ajánlom beszéld meg vele, hogy ne keressétek egymást.

2014. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tiltanám mindenhonnan kérdés nélkül, majd elmennék egy túrahétvégére vagy bulizni. Problem solved.
2014. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én töröltem, majd miután túlléptem az egészen, győztem meggyőzni, hogy jelöljön vissza ismerősnek. Mert a barátságát nem akartam elveszíteni.

Ha újra ebbe a szituációba kerülnék, akkor is ezt tenném. Nincs akkora önuralmam, hogy ne a profilján lógjak, és várjam az újabb híreket róla. Az meg tiszta önkínzás.

2014. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tegnap 1 órán át tárgyaltuk,hogy jobb lenne (nekem-mert neki mindeg) ha nem dumálnánk többet...

nagyon!! nehezemre esett,de kimondtam,hogy nem akarok beszélgetni vele...és csak nehezítette a dolgomat avval,hogy kb 10x megkérdezte hogy "de biztos?"...s aztán végül megbeszéltük,hogy akkor nem ír,nem hív (mert ha ő nem,akkor nem is beszélünk-én nem keresném őt)


erre ma este írt...2x is...majd hívott :|

kérdeztem tőle hogy MIÉRT?!?!...de csak annyit mondott,hogy beszélgetni akart...

mi legyen? :/

2014. febr. 19. 00:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Töröljed, de hidd el az életben nem felejted el őt. Mindig ott lesz a fejedben és érdekelni fog mi van vele, már ha tényleg kedvelted valaha.
2014. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!