Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok bevállalósak?

Figyelt kérdés
Voltatok már egyszerre 2 figyelmes pasival? Álmodoztatok már erről?

2014. febr. 13. 05:39
 1/8 anonim ***** válasza:

nálunk a koleszbuliban az egyik csajt felvitték a mosdóba, hogy ketten megdugják. Aztán ment a harmadik és a negyedik. Őket már nem kívánta a csaj. Mondta nekik, hogy hagyják abba mert fáj neki, de le se sz rták. Lefogta a gyerek, és mondta neki, hogy most már itt vagyok ne ellenkezz. És a csaj inkább engedte.

Ezt csak tanulságként írtam le. Mert meg kell válogatni, hogy kikkel megy bele ilyenbe az ember. Mondjuk ezeket az embereket mindenki ismerte, hogy mekkora tahók, meg nem tisztelik a nőket.

Bár a kérdező nyílván nem ilyen emberekre gondol "2 figyelmes pasi".

2014. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nem épp a figyelmes pasi kategória
2014. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erről kb ez jut eszembe
2014. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es mindenki tud a nemi erőszakről és senki sem jelentette fel? görények vagytok
2014. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2001-ben történt, és én 2009-ben tudtam meg. 2001-ben csak annyit tudtam, hogy megdugták. Dicsekedtek. Az első gyerek mondta el 2009-ben, hogy a másik kettőnek már kicsit erőszakoskodni kellett, hogy engedje a lány.
2014. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt vőlegényem totál rá volt izgulva a gondolatra, én nagyon nem. Azt hiszem, lényeges oka volt a szakításunknak is.

Bizonyos esetben talán igent mondanék rá, persze csak független nőként. Az úgy nem oké, ha az egyik srác a pasim, abból csak féltékenykedés lenne.

Viszont túl körülményes, nem beszélve arról, hogy utána nem hiszem, hogy a partnerek közül bármelyikük is tisztelne nőként.

2014. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lányok, lábimádatot bevállalnátok? Ha igen írj privin. Talpnyalást lábujjszopogatást..
2014. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!