Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell túllépni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell túllépni az első nagy szerelmünkön?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy nehezebb lesz, mint gondolom, de azt nem, hogy ennyivel.

Szinte képtelen vagyok másra gondolni, éppen hogy csak a munkahelyemen az adott feladatokat el tudom végezni.

28/F


2014. febr. 13. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet sablon dumának fog hangzani de..

idő

keress mást


van akinél az a bizonyos idő...1-2 év múlva kezd el hatni.

keresd másban azt amit szeretsz....majd idővel jobb lesz.


ui: szerintem az idő nem is létezik, pusztán csak mi emberek öregszünk halna a sejtjeink és ráncosodik a bőrük..ugyan ez a séma az állatoknál, nővényeknél, szerintem az idő az állandó..csak mi érezzük, hogy múlik, pedig nem múlik, csak mi öregszünk.

2014. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, idő. Más nagyon nem segíther. Esetleg ha vagy olyan szerencsés, hogy belép egy olyan nő az életedbe, aki hozzá tud járulni a mihamarabbi felejtéshez. :)
2014. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*segíthet, elnézést
2014. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj megszabadulni minden olyan dologtól, ami rá emlékeztet. Próbálj ki minél több újdonságot, hogy ne legyen annyi szabad perced rá gondolni. Kicsit később próbálj ismerkedni. Az új emberek nem azzal kezdik, hogy mi van a volt csajoddal, egy-egy új hódítás segít az önbizalmadat helyretenni. És ahogy a többiek is írták - idő.

Pár hónap alatt megtanulsz nélküle élni, évekkel később már csak havonta párszor jut eszedbe a lány.

2014. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni, hidd el nekem. Lassan 10 éve már, hogy a középiskolai nagy szerelemtől elszakított az élet, és azóta is vele álmodok hetente legalább háromszor. Úgyhogy add fel - reménytelen.


28/F szintén

2014. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass az 5-ösre és teljesen elkeseredj! Jó, van ilyen is, aki még évek múlva is az első nagy szerelmén kattog, de normális esetben az idő tényleg segít. Meg a második nagy szerelem. Mikor az első szerelmemmel szakítottunk (együtt is éltünk, házasságot terveztünk, mindent feladtam érte még a családommal is megszakítottam a kapcsolatot), teljesen biztos voltam benne, hogy ezt nem élem túl, egyszerűen lehetetlen, mert ő az élet.

Most meg van egy csodálatos férjem, akibe fülig szerelmes vagyok és a volt párom akkor sem kellene, ha fizetnének érte. :)

2014. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól van, ne hallgasson rám :D majd idővel rájön saját maga is, semmi gond nincs, nye problemá. Én szóltam.
2014. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ne károgj már! :D Én inkább azért szurkolok, hogy úgy alakuljon a sorsa, mint az enyém. :) Legalábbis ebből a szempontból. :)
2014. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 válaszadó nagy igazságot mondott...SOHA nem fogod elfelejteni. Ha próbálkozol más kapcsolatokat kialakítani, és mind tönkremennek, annak nagy valószínűséggel ez lesz az oka.

Ha igazi, nagy szerelem volt, akkor el fog kísérni a sírig, ebben biztos lehetsz. Az igazi szerelem ugyanis sose hal meg.

A #6 pedig tisztán látszik hogy sose volt szerelmes.

2017. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnos az ötödik válaszadónak van igaza

csak nekem még az övénél is rosszabb a helyzetem, én már 18 éve nem tudok kiszeretni a középiskolai szerelmemből!

pedig mindent megpróbáltam!

ha csakugyan ő volt az igazi, akkor csinálhatsz bármit, nem fogod elfelejteni,a szíved utolsó dobbanásáig veled marad!

a 6. válaszadónak meg adtam a mínuszt

2018. szept. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!