Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók előtt állok, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók előtt állok, szerintetek mit csináljak hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy mit csináljak vagy hogy milyen lesz nagyon izgulok

2014. febr. 11. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél elötte hagymát
2014. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
látszik hogy te már túl vagy rajta
2014. febr. 11. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Izgulj is! Igy kell! :)


Aztan majd belejossz, mint kiskutya az ugatasba.

2014. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En azon jobban izgulnek, ha mas csokolna a csajomat :)
2014. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mit csináljak vagy mit ne csináljak..hogy csináljam??????
2014. febr. 11. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó hogy izgulsz... nekem pont egy hónapja lett meg az első csókom, én is nagyon izgultam akkor

amúgy tudom hogy mindenki ezzel jön és mikor nekem még nem volt meg akkor falnak mentem ettől a választól, de hidd el, jön természetesen.

Amúgy ha rendes csók (nem csak szájrapuszi) akkor annyi hogy készülj fel arra hogy nyálasabb lesz mint gondolnád, de amúgy nem vészes...

Vannak módszerek amikkel gyakorolhatsz rá, de amúgy semmi hatásuk nincsen, abban a pillanatban úgyis elfelejted az összes gyakorlásodat... :D


Sok szerencsét :)

2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszii:D
2014. febr. 11. 22:12
 8/8 anonim válasza:
Na megvolt már a csók? :)
2015. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!