Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / férfiak, zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, zavarna titeket ez abban az esetben, ha a szexuális vonzalmon kívül semmit nem éreztek egy lány / nő iránt?

Figyelt kérdés

Ha a szexuális vonzalmon kívül semmit nem éreztek egy lány iránt, akkor zavarna-e titeket az, hogy amikor írtok a lánynak, akkor mindenre elég hosszasan válaszol és érdeklődő kérdéseket ír vissza, kivéve azt az egy kérdést, hogy mi újság van vele, minden rendben van-e vele? Erre vagy az ehhez hasonló kérdésekre röviden és tömören annyit válaszol, hogy igen, minden rendben van vele és jó dolgok történnek körülötte. Ennél többet viszont nem ír.

A lány egyébként nagyon úgy néz ki, hogy szexuális vonzalomnál többet érez, és ti nem akarjátok megbántani azzal, hogy nektek ő nem kéne komoly kapcsolatra.


2014. febr. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarom megbántani, akkor még d.gás előtt közöld vele. Ha már megvolt neked, akkor viszont ne játszd az ártatlant, már kihasználtad, így arról van szó, hogy neked lenne kellemetlen a szemébe mondani, nem pedig arról, hogy nem akarod megbántani.
2014. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú !Én is voltam így egy csajjal.Aztán végül én engedtem el.Sosem válaszolt ha kérdeztem hogy van.Tőlem mindig elvárta,hogy írjak neki.Pedig én többet is akrtam tőle mint sex
2014. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

nem is értem mi a kérdés... ha keféléskor férfi voltál akkor most is legyél az és ha érzed, hogy a csaj kezd érzelmeket táplálni akkor le kell építeni.

nem csak akkor kell férfinak lenni amikor nincs tétje.

2014. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!